Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Sprzedaży

  • mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-10-02

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

EKOFINN-POL od 1991 roku specjalizuje się w produkcji, instalacji i serwisie urządzeń służących ochronie środowiska. Działalność firmy koncentruje się na kierunkach organizacyjnie realizowanych przez trzy działy: Ochrona Wód i Powietrza, Gospodarka Osadowa oraz Dmuchawy.
Kliknij w logo, by od razu przenieść się na stronę EKOFINN-POL
Jesteś tutaj, bo prawdopodobnie szukasz pracy jako:

INŻYNIER SPRZEDAŻY

w dziale Ochrony Wód i Powietrza

Jesteś inżynierem ochrony środowiska, budownictwa, chemikiem lub fizykiem. Prawda?

Pozwól, że pokażemy Ci, kilka podstawowych informacji o rozwiązaniach EKOFINN-POL,
by zaraz potem przekazać Ci szczegółowe informacje o Twoich benefitach, o stanowisku, obowiązkach, wymaganiach oraz o tym, jak wygląda ten proces rekrutacji.

Dział Ochrony Wód i Powietrza w EKOFINN-POL to trzy główne typy produktów:
Oczyszczalnia ścieków BIOCLERE®
typoszereg urządzeń do neutralizacji odorów BIOWENT®

CO MOŻESZ OTRZYMAĆ?

Wiemy, że dla Ciebie to bardzo ważne.

Po pierwsze: stałą umowę o pracę (pierwsza umowa jest na 3 miesiące).
Ważne? Bardzo Ważne!

Po drugie: wynagrodzenie podstawowe przewyższające średnią krajową (nie żałujemy „podstawy” dla prawdziwych Inżynierów Sprzedaży) oraz premię okresową. Ważne? Bardzo Ważne!

Po trzecie: NARZĘDZIA:
a: będziesz dużo podróżować, więc Peugeot 301 jest dość wygodnym rozwiązaniem.

b: laptop, czyli Twoje elektroniczne narzędzie ofertowania, raportowania, kontaktu i pogłębiania wiedzy.

c: smartphone i pakiet LTE.

Po czwarte: pełne, profesjonalne wdrożenie do pracy (2-3 miesięczny pobyt w siedzibie firmy w Baninie pod Gdańskiem oraz praktyka w terenie z doświadczonymi kolegami).

TWOJE CODZIENNE OBOWIĄZKI

Po okresie wdrożenia.

Głównym celem na tym stanowisku jest pomoc i doradztwo klientom w wyborze rozwiązań i produktów działu Ochrony Wód i Powietrza.

W szczególności będziesz:

  • Pozyskiwać informacje i odwiedzać potencjalnych Inwestorów i projektantów na szczeblach gmin i powiatów oraz inne podmioty, które mogą być zainteresowane rozwiązaniami EKOFINN-POL.
  • Dokonywał prezentacji na działających obiektach, w których w całości lub części zostały zastosowane rozwiązania EKOFINN-POL.
  • Wspomagał i szkolił projektantów i wykonawców.
  • Uczestniczył w etapie ofertowania i podpisywaniu umów.
  • Uczestniczył w procesie realizacji i odbioru.
  • Będziesz staranie prowadzić dokumentację – w szczególności raporty z wizyt u klienta.
  • Będziesz sporządzać raporty tygodniowe.
  • Będziesz systematycznie sprawdzać oferty firm konkurencyjnych.

Sporo? To bardzo ważne stanowisko, dlatego musisz już teraz wiedzieć o tych podstawowych, codziennych obowiązkach, by podjąć ważną decyzję o aplikowaniu.

NAJWAŻNIEJSZE WYMAGANIA

Wykształcenie: konieczne jest wykształcenie wyższe, inżynierskie. Jeśli jesteś inżynierem kierunków: ochrona środowiska, budownictwo lądowe, chemia, fizyka (lub pokrewne), to jesteś w uprzywilejowanej sytuacji.
Jeśli miałeś kontakt zawodowy w procesach związanych z ochroną środowiska przy oczyszczalniach ścieków, to jest to Twój silny atut.

Doświadczenie: choć nie jest to wymóg konieczny, to jednak lepiej byłoby, gdybyś mógł/mogła poszczycić się 2-3 letnim doświadczeniem na stanowiskach, doradcy, handlowca, itp. w sektorach B2B.

Umiejętności i cechy charakteru:
To stanowisko wymaga umiejętności handlowych, przez które rozumiemy umiejętności odkrywania problemów klienta i przekształcania ich w konkretne propozycje rozwiązań, a w dalszej kolejności pokazywania mu korzyści jakie wynikać mogą ze współpracy. Ponieważ codziennie będziesz się kontaktować i spotykać z ludźmi na różnych szczeblach i piastujących różne funkcje (od Inwestorów – najczęściej to urzędnicy gmin i powiatów, przez projektantów, wykonawców, eksploatatorów do inspektorów nadzoru) to cechy takie jak:
Systematyczność i rzetelność, SAMODYSCYPLINA, spostrzegawczość oraz umiejętność odkrywania problemów i potrzeb klientów, są Twoimi głównymi sprzymierzeńcami.

Dodatkowo:

  • Musisz mieć „czynne” prawo jazdy kategorii B,
  • Musisz obsługiwać pakiet MS Office,
  • Znać komunikatywnie język angielski (wiele materiałów i dokumentacji jest właśnie w tym języku),
  • Ze względu na mobilny charakter pracy oraz obszar (województwa: warmińsko-mazurskie, podlaskie oraz część północna województwa mazowieckiego) preferujemy kandydatów, mieszkających lub mogących zamieszkać w obszarze województw: podlaskiego, warmińsko-mazurskiego oraz północnej części województwa mazowieckiego. Schematycznie pokazuje to mapka poniżej.

ETAPY PROCESU REKRUTACYJNEGO

Zmiana/podjęcie pracy to bardzo ważna decyzja. Zarówno dla Ciebie, jak i dla EKOFINN-POL. Proces rekrutacji będzie się składał z kilku etapów:

  1. Emisja ogłoszenia będzie trwała 30 dni. Aplikacje będą jednak analizowane na bieżąco.
  2. Pierwszy kontakt będzie kontaktem telefonicznym, po to by zdobyć i uzupełnić  podstawowe informacje zawarte w tym anonsie oraz Twoim CV i liście motywacyjnym  – pragniemy się spotkać indywidualnie z kandydatami, którzy są świadomi tego co czeka ich podczas pracy na stanowisku INŻYNIERA SPRZEDAŻY i chcą w tym procesie aktywnie uczestniczyć.
  3. Spotkania indywidualne planowane są w połowie listopada 2017 w siedzibie firmy w Baninie pod Gdańskiem.
  4. Propozycja zatrudnienia planowana jest w terminie do końca grudnia 2017.
  5. Zatrudnienie planowane jest z początkiem 2018 roku.

Ważne uwagi końcowe:

  • Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
  • W aplikacji prosimy o zamieszczenie wymaganych prawem klauzul (bez nich nasz kontakt nie będzie możliwy).
  • Kolejność zgłoszeń nie ma znaczenia (lepiej dobrze przejrzeć naszą stronę i zamieszczone tu linki, niż aplikować pochopnie).

Jeśli to co przeczytałeś/przeczytałaś obierasz pozytywnie, spełniasz większość wymogów i uważasz, że EKOFINN-POL mógłby być dobrym miejscem pracy to zaktualizuj swoje CV (prosimy nie wysyłać nieaktualnego CV), napisz, choćby krótki list motywacyjny i … naciśnij „APLIKUJ”.

Dziękujemy, za dotarcie do tego miejsca.
Pozdrawiamy. Do zobaczenia w EKOFINN-POL.
Witamy w ZESPOLE!

PS.

Szukamy osób systematycznych i rzetelnych, które są świadomymi odbiorcami całego anonsu, dlatego, prosimy o wklejenie, gdziekolwiek w treści swej aplikacji kodu : „lnxx10/17/ekofinn” (najlepiej CTRL+C i CTRL+V) – nasz skaner będzie wyłapywał tą frazę, więc warto to umieścić.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się