Logo Pracuj.pl

Inżynier sprzedaży

BDI Poland sp. z o. o.O firmie

  • mazowieckie
    mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów na terenie województw: mazowieckie (biuro handlowe Warszawa) i podkarpackie (biuro handlowe Dębica),
  • opieka nad kluczowymi klientami firmy na podległym terenie,
  • przygotowywanie ofert, prowadzenie rozmów handlowych z dostawcami,
  • planowanie i raportowanie swojej pracy przełożonym,
  • odbywanie szkoleń tematycznych z zakresu oferowanego asortymentu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • bardzo dobra znajomość komputera,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • mile widziane doświadczenie w branży,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • pracę na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie podstawowe + premia uzależniona od wyników sprzedaży,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach 8 – 16,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • fundusz socjalny,
  • udział w szkoleniach produktowych u głównych dostawców firmy.

Benefity

  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

BDI Poland sp. z o. o.

BDI Poland sp. z o. o. jest polskim oddziałem amerykańskiej firmy BDI zajmującej się zaopatrzeniem zakładów przemysłowych w części zamienne dla utrzymania ruchu.

Region:

• Teren woj. małopolskiego

• Teren woj. podkarpackiego

Inżynier sprzedaży, mazowieckie