Logo Pracuj.pl

Inżynier Sprzedaży (obróbka metali)

Goldman RecruitmentO firmie

  • Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, firmy oferującej szeroki wachlarz usług związanych z budową, a także demontażem maszyn i urządzeń oraz tworzeniem konstrukcji stalowych, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Inżyniera Sprzedaży.

Twój zakres obowiązków

  • realizacja strategii firmy w zakresie sprzedaży produktów i usług w wyznaczonym obszarze (PL),
  • rozwój współpracy z aktualnym portfolio klientów kluczowych firmy oraz aktywne pozyskiwanie nowych,
  • zrozumienie kluczowych potrzeb i wymagań kontrahentów oraz profesjonalne doradztwo w zakresie doboru optymalnych rozwiązań,
  • koordynacja działań wszystkich działów firmy w obszarze obsługi klientów kluczowych,
  • prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie prezentacji i ofert,
  • stały kontakt i ścisła współpraca z klientami w trakcie realizacji projektów,
  • monitorowanie i bieżąca analiza rynku oraz działań konkurencji, poszukiwanie nowych szans rozwoju i sprzedaży produktów oraz usług.

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria),
  • minimum 3 letnie doświadczenie w sprzedaży (B2B) produktów lub usług,
  • doświadczenie w branży obróbki metalu będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych oraz negocjacji na najwyższych poziomach zarządzania,
  • wysokie zdolności interpersonalne oraz kultura osobista,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (min.B2),
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B oraz gotowość do podróży służbowych.

Pracodawca oferuje

  • zatrudnienie na pełny etat na podstawie UoP lub kontraktu B2B,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze i przejrzysty system premiowy,
  • niezbędne narzędzia pracy: komputer, telefon, samochód,
  • możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy,
  • możliwość udziału w szkoleniach technicznych i kompetencyjnych,
  • ubezpieczenie grupowe.

Goldman Recruitment

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

Aktualne oferty pracodawcy
193823/8451

Inżynier Sprzedaży (obróbka metali), Toruń