Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier sprzedaży OEM (automatyka przemysłowa)

  • Kraków, Balice (pow. krakowski), małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 11.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Inżynier sprzedaży OEM
    (automatyka przemysłowa)

    Miejsce pracy: Balice - Kraków

    Poszukiwana osoba powinna posiadać bardzo dobre podstawy techniczne z obszaru automatyki przemysłowej, żeby mogła rozwijać się we współpracy z naszymi Klientami.

    Jesteśmy otwarci na Kandydatów/ Kandydatki, którzy są na początku kariery zawodowej i poszukują ciekawej, zróżnicowanej pracy.

    Zakres obowiązków:

    • Rozwijanie projektów u Klientów OEM
    • Poszukiwanie i realizowanie sprzedaży u nowych producentów maszyn
    • Odpowiedzialność za realizację wyznaczanego budżetu opartego na celu finansowym
    • Aktywna pomoc i współpraca z Klientami przy wrażaniu aplikacji
    • Uczestnictwo w targach, prowadzenie reprezentacji produktowych

    Wymagania wobec kandydatów:

    • Wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, robotyka, elektronika)
    • Minimum rok doświadczenia w pracy mobilnej z Klientem B2B (w obszarze automatyki przemysłowej mile widziane)
    • Zdolność do uczenia się i regularnego podnoszenia kwalifikacji
    • Orientacja na wynik finansowy
    • Umiejętność do dzielenia się wiedzą z Klientami i współpracownikami
    • Zdolność do pokazywania korzyści z proponowanych rozwiązań
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
    • Prawo jazdy kategorii B

    Oferujemy:

    • Umowa o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz kwartalną premię sprzedażową
    • Regularne szkolenia podnoszące kwalifikacje prowadzone przez doświadczonych inżynierów (sterowniki, napędy, roboty przemysłowe, wizualizacje)
    • Samochód służbowy Toyota Auris lub Corolla wersja premium, również do użytkowania prywatnego
    • Nauka języka angielskiego finansowana w 100 %
    • Karta multisport, pakiet medyczny Luxmed
    • Udział w imprezach firmowych

    Bardzo dziękujemy za okazane nam zaufanie i zainteresowanie naszą ofertą.
    Uprzejmie informujemy, że mamy możliwość zaoferowania jednego wakatu, dlatego skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami/ Kandydatkami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)