Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Sprzedaży

Schmalz Sp. z o.o.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie klientów biznesowych

  • Prowadzenie negocjacji handlowych oraz zawieranie umów

  • Obsługa klientów firmy

  • Doradztwo inżynierskie

  • Przedstawicielstwo firmy w regionie, doradztwo i wsparcie dla klientów firmy

  • Realizacja planów sprzedaży

  • Analiza rynku na podległym terenie

  • Analiza działań konkurencji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B na podobnym stanowisku 2 -3 lata

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów z dziedziny automatyzacji produkcji

  • Doświadczenie w sprzedaży komponentów pneumatyki i/lub podciśnieniowych będzie atutem

  • Wiedza z zakresu rozwiązań podciśnieniowych będzie atutem

  • Doskonałe zrozumienie procesów handlowych

  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientem

  • Silna orientacja na osiąganie wyników poparta sukcesami

  • Dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego, w mowie jak i w piśmie

  • Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego

  • Pracę w dynamicznej firmie w środowisku międzynarodowym

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie Listów motywacyjnych oraz CV za pomocą przycisku APLIKUJ.

Firma Schmalz jest wiodącym na świecie producentem i dostawcą rozwiązań z dziedziny automatyzacji opartej na technologii podciśnieniowej. Firma specjalizuję się w rozwiązaniach opartych na Komponentach Podciśnieniowych, Systemach Chwytakowych, Systemach Mocowania Podciśnieniowego oraz w Kompletnych aplikacjach Podciśnieniowych tzw. Transportu Bliskiego (Podnośnikach, Wciągnikach, Zawiesiach, Żurawiach oraz Suwnicach). Schmalz dostarcza swoje innowacyjne rozwiązania od ponad 100 lat, odnosząc sukcesy w branżach takich jak: Meblarstwo, Przemysł Drzewny, Przemysł Metalowy, Przemysł Samochodowy, Branża Szklarska, Opakowaniowa, Logistyczna, czy Okienna. Firma Schmalz zatrudnia ponad 1500 pracowników w 22 spółkach zależnych na całym świecie, dostarczając swoje produkty do ponad 60 krajów świata.

Obecnie do naszego Polskiego oddziału poszukujemy osoby na stanowisko: INŻYNIER SPRZEDAŻY – Komponenty podciśnieniowe

(Polska Półudniowo-Zachodnia)

Przewiń do profilu firmy