Logo Pracuj.pl

Inżynier Sprzedaży Oprogramowania CAD & BIM

FLUID DESK Sp. z o.o.O firmie

  • opolskie
    opolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Poszukiwanie nowych klientów
  • Przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie prezentacji produktów
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Budowanie długofalowych relacji biznesowych z użytkownikami
  • Przygotowywanie kampanii informacyjnych i promocyjnych produktów
  • Współpraca z działem rozwoju i wdrożeń w celu rozwoju nowy produktów i funkcjonalności

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne – preferowany kierunek inżynieria sanitarna lub pokrewne
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w zakresie projektowania systemów instalacyjnych
  • Znajomość narzędzi i procesu koordynacji BIM
  • Komunikatywność i umiejętność budowania dobrych relacji
  • Nastawienie na klienta i umiejętności negocjacyjne
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym
  • Wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • Możliwości rozwoju osobistego
  • Perspektywę awansu
  • Dowolną formę współpracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy uzależniony od wyników
  • Międzynarodowe środowisko pracy

FLUID DESK Sp. z o.o.

FLUID DESK Sp. z o.o. jest producentem kultowej platformy CAD & BIM dla profesjonalistów z branży HVAC.

Flagowym produktem FLUID DESK jest Ventpack® – prawdopodobnie najbardziej wydajne oprogramowanie do wspomagania projektowania systemów wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i wentylacji pożarowej. Równie rozpoznawalnym narzędziem jest Hydronicpack® – wszechstronne oprogramowanie do projektowania wodnych systemów chłodniczych i grzewczych.

Inżynier Sprzedaży Oprogramowania CAD & BIM, opolskie