Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Sprzedaży Oprogramowania CAD & BIM

FLUID DESK Sp. z o.o.

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Poszukiwanie nowych klientów

  • Przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie prezentacji produktów

  • Prowadzenie negocjacji handlowych

  • Budowanie długofalowych relacji biznesowych z użytkownikami

  • Przygotowywanie kampanii informacyjnych i promocyjnych produktów

  • Współpraca z działem rozwoju i wdrożeń w celu rozwoju nowy produktów i funkcjonalności

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne – preferowany kierunek inżynieria sanitarna lub pokrewne

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w zakresie projektowania systemów instalacyjnych

  • Znajomość narzędzi i procesu koordynacji BIM

  • Komunikatywność i umiejętność budowania dobrych relacji

  • Nastawienie na klienta i umiejętności negocjacyjne

  • Język angielski na poziomie komunikatywnym

  • Wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • Możliwości rozwoju osobistego

  • Perspektywę awansu

  • Dowolną formę współpracy

  • Elastyczny czas pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy uzależniony od wyników

  • Międzynarodowe środowisko pracy

FLUID DESK Sp. z o.o. jest producentem kultowej platformy CAD & BIM dla profesjonalistów z branży HVAC.

Flagowym produktem FLUID DESK jest Ventpack® – prawdopodobnie najbardziej wydajne oprogramowanie do wspomagania projektowania systemów wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i wentylacji pożarowej. Równie rozpoznawalnym narzędziem jest Hydronicpack® – wszechstronne oprogramowanie do projektowania wodnych systemów chłodniczych i grzewczych.

Przewiń do profilu firmy