Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Sprzedaży

FLIPO ENERGIA Sp. z o.o.

  • Piaseczno

    Piaseczno, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne poszukiwanie Klientów, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych

  • sprzedaż przemysłowych agregatów prądotwórczych oraz instalacji towarzyszących

  • sporządzanie dokumentacji technicznych

  • kosztorysowanie i udział w przetargach publicznych

  • współpraca z Działem Realizacji

  • wizje lokalne na obiektach

  • realizowanie planów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość języka angielskiego

  • wykształcenie techniczne

  • dobra znajomość środowiska MS Windows/Office

  • zdolności komunikacyjne oraz interpersonalne

  • wysoka kultura osobista oraz dobra organizacja pracy

  • preferowana znajomość zagadnień technicznych branży agregatów prądotwórczych

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • znajomość zagadnień kosztorysowania

  • znajomość zagadnień związanych z przetargami publicznymi

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • niezbędne narzędzia pracy

  • prywatną opiekę medyczną i karty sportowe

  • ubezpieczenie zdrowotne

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • karty sportowe

FLIPO ENERGIA Sp. z o.o. jest liderem na rynku zasilania gwarantowanego. Specjalistyczna firma z wieloletnim doświadczeniem oferuje niezawodne systemy zasilania w energię elektryczną, począwszy od dostawy urządzeń poprzez instalacje dedykowane, aż do serwisu technicznego oraz opieki serwisowej dla wszelkich typów agregatów prądotwórczych w zakresie mocy jednostkowej do 4500kVA oraz dla zasilaczy UPS.

Dzięki ścisłej współpracy z firmą matką FLIPO-RICHIR, mającą swoją siedzibę we Francji, posiadamy dostęp do najnowszych rozwiązań technicznych i technologicznych.

Aby dowiedzieć się o nas więcej zapraszamy na naszą stronę internetową: https://flipoenergia.pl/

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem za pomocą przycisku APLIKUJ.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.