Ta oferta pracy jest nieaktualna od 164 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier sprzedaży

  • podkarpackie
  • Specjalista
  • 04.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Inżynier sprzedaży (m/k)
    Lokalizacja: woj. małopolskie oraz podkarpackie
    top
    Henkel Adhesive Technologies to światowy lider rynku klejów, uszczelniania i konserwacji podłoża. Stało się tak za zasługą naszego ambitnego personelu. Na potrzeby klientów tworzymy unikalne technologie, które przenikają nasz codzienny świat. Sukces w tej branży opiera się na ciągłej innowacyjności i dążeniu do doskonałości. Praca w Henklu to nie tylko praca. To pasja. Czy chcesz dołączyć do naszego zespołu?

    Chciałbyś pracować z produktami Henkel takimi jak uszczelniacze, kleje, powłoki zabezpieczające ? Masz wiedzę i doświadczenie techniczne? Współpracowałeś z hurtowniami i sieciami dystrybucyjnymi ? Aplikuj teraz być może szukamy właśnie Ciebie.

    Zadania:

    • współpraca z klientami Działu Adhesive Technologies,
    • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji biznesowych,
    • udział w akcjach promocyjnych,
    • rozwój sprzedaży na terenie Polski południowo-wschodniej (województwa: małopolskie i podkarpackie),
    • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych,
    • praca w zakresie trzech marek: LOCTITE, TEROSON oraz TECHNOMELT.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne (preferowani absolwenci wydziałów mechanicznych, inżynierii produkcji, mechaniczno-technologicznych oraz innych o podobnym profilu),
    • kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku inżynierskim w przemyśle oraz doświadczenie w sprzedaży B2B,
    • dobra znajomość języka angielskiego,
    • prawo jazdy kategorii B i gotowość do częstych podróży,
    • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
    • duża samodzielność i nastawienie na wyniki,
    • doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym będzie dodatkowym atutem.

    Co oferujemy:

    • pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem na światowym rynku klejów,
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy),
    • pracę w profesjonalnym i odnoszącym sukcesy zespole,
    • atrakcyjny pakiet dodatkowych benefitów.