Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Sprzedaży

  • podlaskie
  • Specjalista
  • 05.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma ProMinent Dozotechnika Sp. z o.o. z siedzibą w Mirkowie wiodący producent pomp dozujących oraz systemów uzdatniania i dezynfekcji wody poszukuje kandydatów do pracy

    Praca na terenie całej Polski

    Dwa etaty:

    Polska Północna
    Polska Południowa

    Obowiązki:

    • Promocja i sprzedaż produktów, systemów wśród klientów z branży spożywczej, napojowej, przetwórstwa żywności,
    • Realizacja planów sprzedaży,
    • Prowadzenie szkoleń i prezentacji produktów dla użytkowników i projektantów,
    • Reprezentowanie firmy podczas zjazdów i konferencji branżowych.

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe – mile widziane na kierunkach: technolog żywności, chemia spożywcza,
    • Znajomość technologii produkcji i przetwarzania żywności, procesów mycia i dezynfekcji oraz uzdatniania wody,
    • Umiejętność przygotowania założeń projektowych, dokumentacji, ofert dla inwestycji,
    • Doświadczenie w sprzedaży – min. 5-letnia praktyka zawodowa,
    • Kreatywność i samodzielność w działaniu, rzetelność i zaangażowanie,
    • Dobra znajomość języka angielskiego (preferowany) lub niemieckiego,
    • Znajomość środowiska CAD będzie dodatkowym atutem,
    • Umiejętność prowadzenia prezentacji i wystąpień publicznych,
    • Dyspozycyjność,
    • Zdolności komunikacyjne i interpersonalne,
    • Posiadanie prawa jazdy kategorii B.

    Oferujemy:

    • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników sprzedaży,
    • Narzędzia pracy do pełnej dyspozycji : samochód służbowy, notebook, telefon,
    • Możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji (szkolenia w kraju i zagranicą),
    • Wsparcie zespołu i miłą atmosferę pracy.

    Aplikacje prosimy przesyłać klikając przycisk