Inżynier Sprzedaży

  • podlaskie
  • Specjalista
  • 06.05.2019
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 19.06.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma ATT www.att.eu jest wiodącym producentem elementów ze stali nierdzewnej. Dostarczamy towary do klientów sektora spożywczego i budowlanego w ponad 50 krajach. Obecnie do działu handlowego poszukujemy pracownika na stanowisko „Inżynier Sprzedaży” w obszarze województw: mazowieckiego, łódzkiego i podlaskiego.

    Zakres obowiązków:

    • sprzedaż produktów firmy;
    • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych;
    • monitorowanie procesu sprzedaży;
    • organizowanie akcji promocyjnych (targi, prezentacje);
    • poszukiwanie nowych rynków zbytu;
    • sporządzanie raportów i analiz;
    • realizacja planu sprzedaży.

    Oczekiwania:

    • doświadczenie w sprzedaży;
    • znajomość rynku instalacyjnego i/lub spożywczego;
    • wykształcenie minimum średnie (wskazane techniczne);
    • gotowość do częstych podróży służbowych;
    • prawo jazdy kat. B;
    • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • wynagrodzenie podstawowe wraz z premią za wyniki sprzedaży;
    • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (laptop, telefon komórkowy);
    • samochód służbowy;
    • pakiet szkoleń specjalistycznych;
    • możliwość dalszego rozwoju zawodowego.
    Jeśli jesteś zainteresowany ofertą prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.