Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Sprzedaży

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 29.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    170007AG, Poland, Warsaw

    top

    Henkel Adhesive Technologies to światowy lider rynku klejów, uszczelniania i konserwacji podłoża. Stało się tak za zasługą naszego ambitnego personelu. Na potrzeby klientów tworzymy unikalne technologie, które przenikają nasz codzienny świat. Sukces w tej branży opiera się na ciągłej innowacyjności i dążeniu do doskonałości. Praca w Henklu to nie tylko praca. To pasja. Czy chcesz dołączyć do naszego zespołu?

    Chciałbyś pracować z produktami Henkel takimi jak uszczelniacze, kleje, powłoki zabezpieczające ? Masz wiedzę i doświadczenie techniczne? Współpracowałeś z hurtowniami i sieciami dystrybucyjnymi ? Aplikuj teraz być może szukamy właśnie Ciebie.

    Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Inżynier Sprzedaży (m/k)

    Lokalizacja: woj. pomorskie, kujawsko-pomorskie

    Opis stanowiska

    • Współpraca z klientami Działu Adhesive Technologies
    • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji biznesowych
    • Udział w akcjach promocyjnych
    • Rozwój sprzedaży na terenie Polski północnej(województwa: pomorskie oraz kujawsko-pomorskie)
    • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
    • Praca w zakresie trzech marek: LOCTITE, TEROSON oraz TECHNOMELT

    Kogo szukamy

    • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowani absolwenci wydziałów mechanicznych, inżynierii produkcji, mechaniczno-technologicznych oraz innych o podobnym profilu)
    • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku inżynierskim w przemyśle oraz doświadczenie w sprzedaży B2B
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Prawo jazdy kategorii B i gotowość do częstych podróży
    • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
    • Duża samodzielność i nastawienie na wyniki
    • Doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym będzie dodatkowym atutem

    Co oferujemy

    • Pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem na światowym rynku klejów
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy)
    • Pracę w profesjonalnym i odnoszącym sukcesy zespole
    • Atrakcyjny pakiet dodatkowych benefitów