Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Sprzedaży

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 12.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    LFP największy producent pomp w Polsce i jeden z największych producentów komponentów żeliwnych w Europie, w związku z rozwojem firmy poszukuje energicznych, pomysłowych, pełnych zaangażowania osób, które obdarzone szacunkiem i zaufaniem pracodawcy będą gotowe sprostać wyzwaniom rynku i wziąć odpowiedzialność za wyniki swojej pracy na stanowisku:

    Inżyniera Sprzedaży

    Miejsce pracy: województwo pomorskie (kod ref. IS - 01/2019)

    Podstawowy zakres obowiązków obejmuje:

    • sprzedaż produktów wymagających wiedzy technicznej,
    • obsługę klientów, w tym klientów instytucjonalnych,
    • obsługę przetargów,
    • sporządzanie ofert,
    • współpracę z doradcą handlowym,
    • pozyskiwanie nowych odbiorców produktów,
    • badanie rynku pod kątem preferencji nabywczych klientów, oferty konkurencji.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • wykształcenia wyższego (preferowana specjalność: inżynieria sanitarna, ciepłownictwo lub budownictwo),
    • otwartości, komunikatywności, zaangażowania,
    • posiadania prawa jazdy i praktyki w prowadzeniu pojazdów osobowych,
    • dyspozycyjności.

    Dodatkowym atutem będzie doświadczenie handlowe.

    Firma oferuje:

    Interesującą, stabilną pracę w młodym zespole, możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego, samochód, telefon, laptop w celach służbowych.

    Dokumenty (CV, list motywacyjny) prosimy kierować za pomocą przycisku aplikuj
    lub na adres Leszczyńska Fabryka Pomp Sp. z o.o., ul. Fabryczna 15, 64- 100 Leszno, Zespół ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi

    Na aplikacji prosimy o umieszczenie kodu referencyjnego i zgody do przetwarzania danych w celach rekrutacji oraz informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy.

    OŚWIADCZENIA RODO

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.