Inżynier Sprzedaży

MEGADRIVE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Zakres zadań

  • aktywna sprzedaż produktów firmy oraz pozyskiwanie nowych odbiorców,
  • doradztwo techniczne i dobór optymalnych rozwiązań technicznych w zakresie sprzedawanych produktów,
  • realizacja założonego budżetu sprzedaży,
  • raportowanie pracy oraz wyników,
  • praca typu home office.

Wymagane kwalifikacje

  • wykształcenie wyższe techniczne lub student/studentka ostatnich lat (preferowane mechanika i budowa maszyn lub pokrewne),
  • znajomość praktycznych zagadnień związanych z budową maszyn i urządzeń przemysłowych,
  • doświadczenie w zakresie sprzedaży i obsługi klienta,
  • mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego,
  • kreatywność i umiejętność samodzielnej organizacji pracy.

Oferujemy

  • szkolenia techniczne, możliwość rozwoju zawodowego,
  • motywacyjny system wynagrodzeń,
  • umowę o pracę.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy