Oferta pracy

Inżynier sprzedaży

"WDX" S.A.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie analizy potrzeb i wymagań klienta względem aranżacji przestrzeni składowania i automatyzacji pracy, wielkości strumieni przepływu towarów w magazynie, parametrów ładunków, palet, kartonów i innych nośników transportowych,

  • projektowanie logistyczne potencjalnych rozwiązań przepływu towarów w magazynach dystrybucyjnych i e-commerce, w oparciu o oferowane przez WDX systemy transportu przenośnikowego i urządzenia automatyzujące pracę (windy, sortery, bramki skanujące, wózki autonomiczne, systemy automatycznego załadunku Tirów itp.)

  • współpraca z Biurem Projektów WDX S.A. w obszarze doboru rozwiązań i wycen,

  • przygotowanie ofert handlowych, prowadzenie negocjacji i uzgodnień umownych z klientami,

  • monitoring przebiegu realizacji zawartych z klientem umów.

Nasze wymagania

  • ukończone studia inżynierskie ( preferowane: mechanika, automatyka, robotyka, logistyka, mechatronika itp.),

  • komunikatywność – praca z klientem,

  • kreatywność projektowa, umiejętność analitycznego i logicznego myślenia,

  • podstawowa umiejętność pracy w programie AutoCad,

  • znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • program wdrożenia, zapewniający profesjonalne szkolenie i adaptację w miejscu pracy,

  • jasną ścieżkę rozwoju i awansu,

  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe (adekwatne do umiejętności i doświadczenia),

  • wynagrodzenie zmienne bez limitu (uzależnione od osiąganych efektów),

  • pakiet socjalny (pakiet medyczny, dofinansowanie wypoczynku, bony świąteczne),

  • narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon),

  • pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole,

  • elastyczne warunki związane z miejscem i czasem pracy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

"WDX" S.A.

WDX S.A., spółka produkująca systemy regałowe, automatykę oraz przenośniki magazynowe, wyłączny dystrybutor wózków magazynowych CROWN w Polsce, autoryzowany dystrybutor wózków widłowych DOOSAN oraz wózków wielokierunkowych COMBILIFT.

Przewiń do profilu firmy