Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier sprzedaży

INFO-PROTECT Sp. z o.o.

  • Bosa 4/6, Grunwald, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Bosa 4/6

Grunwald

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • doradztwo w zakresie technicznym i rozpoznawanie potrzeb klientów,

  • przygotowanie i wdrażanie projektów,

  • uzgadnianie warunków technicznych i handlowych,

  • nadzór nad prawidłową realizacją zamówień,

  • akwizycja, prezentacja wyrobów oraz udział w przygotowaniu ofert handlowych.

  • czynny udział w realizacji nowych projektów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziani również przyszli absolwenci wyższych szkół technicznych),

  • znajomość systemów wspomagania projektowania,

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  • umiejętność dobrej organizacji oraz sumienność w wykonywaniu zadań,

  • prawo jazdy kat. B,

  • znajomość języka angielskiego.

Mile widziane

  • pozytywna energia w działaniu

To oferujemy

  • umowę o pracę w nowoczesnej firmie

  • pracę w międzynarodowym środowisku

  • możliwość stałego rozwoju poprzez uczestnictwo w szkoleniach

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • narzędzia umożliwiające realizację powierzonych zadań

  • ciekawą pracę w profesjonalnym zespole

  • uczestnictwo w realizacji ciekawych projektów

  • podniesienie kompetencji zawodowych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

Aplikacje wraz ze zgodą na udostępnianie i przetwarzanie danych osobowych prosimy przesłać klikając przycisk:

INFO-PROTECT jest firmą handlową działającą w sektorach przemysłowym i logistycznym. Firma dostarcza elementy zabezpieczeń przestrzeni magazynowych oraz hal fabrycznych. W planach jest rozszerzenie działalność o nowe produkty i technologie. Liczymy na czynny udział i zaangażowanie się w realizację nowych projektów.

Daj sobie i nam szansę wzajemnego poznania się i wspólnego tworzenia przyszłości firmy.

Przewiń do profilu firmy