Ta oferta pracy jest nieaktualna od 256 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Sprzedaży - Product Manager

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PROMAG S.A. (www.promag.pl) to wiodący na rynku dostawca systemów magazynowych oraz sprzętu transportu wewnętrznego. Od 35 lat wyznaczamy standardy polskiej logistyki wewnętrznej łącząc bogate doświadczenie z nowoczesnością stosowanych rozwiązań. W dążeniu do doskonałości, do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, aby znaleźć najbardziej korzystne rozwiązanie. Firma posiada rozwiniętą sieć sprzedaży opartą na doradztwie technicznym i obsługą na najwyższym poziomie. W związku z rozwojem, obecnie do naszego zespołu, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Inżynier Sprzedaży/Product Manager
    Miejsce Pracy: Poznań + wyjazdy służbowe na terenie ½ Polski
    Miejsce pracy: Poznań
    (nr ref. HB/03/2018)

    Zadania:

    • wsparcie PH w codziennych negocjacjach
    • współrealizacja planów budżetowych
    • prowadzenie szkoleń/prezentacji dla Klientów
    • doradztwo techniczne w doborze produktów
    • rozwój rynku i zarządzanie sprzedażą produktów
    • wyszukiwanie u Klientów nowych obszarów sprzedaży
    • poszukiwanie nowych kierunków rozwoju produktów

    Wymagania:

    • minimum 3 letnie, poparte sukcesami, doświadczenie w sprzedaży B&B w branży technicznej, przemysłowej (warunek konieczny)
    • wykształcenie wyższe techniczne
    • umiejętność nawiązywania długofalowych relacji biznesowych
    • praktyka w prowadzeniu rozmów handlowych w branży technicznej
    • umiejętność prezentacji produktów i rozwiązań technicznych
    • duża motywacja oraz determinacja w dążeniu do celu
    • wysoka dojrzałość biznesowa oraz samodzielność
    • znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji (warunek konieczny)
    • dyspozycyjność
    • prawo jazdy kat. B

    Oferta:

    firma o ogólnopolskim zasięgu i stabilnej pozycji na rynku
    przyjazna atmosfera i warunki pracy
    nowoczesne narzędzia pracy
    stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

    dostęp do najnowszych technologii w branży
    praca w zespole poszukującym innowacyjnych rozwiązań
    szkolenia i rozwój osobisty
    pakiet socjalny: bony na święta, nagrody jubileuszowe

    dofinansowanie obiadów w stołówce
    prywatna opieka medyczna Medicover
    ubezpieczenie na życie
    karta Multisport, wspieranie inicjatyw sportowych

    ZNAJDŹ NAS:
    opisopisopisopis

    Zgłoszenia zawierające CV i  list motywacyjny wraz z  podaniem nr ref. prosimy przesyłać za pośrednictwem przycisku „APLIKUJ”

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie na swojej ofercie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. U. z 2014r. poz. 1182 ze zm.)”