Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier Sprzedaży Produktów Chemicznych z j. angielskim

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Pracuj w firmie, która zapewni Ci prestiż w środowisku! Podejmij współpracę w renomowanej firmie z długoletnim doświadczeniem w produkcji granulowanych mieszanek polichlorku winylu. Dla stabilnej i rozpoznawalnej marki poszukujemy osoby na stanowisko: Inżyniera Sprzedaży.

Inżynier Sprzedaży Produktów Chemicznych z j. angielskimNumer ref.: /262/07/2020/KL/53028
zadania
  • aktywne wsparcie sprzedaży
  • poszukiwanie nowych klientów (nowych możliwości wykorzystania produktu)
  • analiza rynku konkurencji, cen oraz kanałów sprzedaży
  • rozwój istniejących i nowych produktów na rynku
  • marketing produktu w tym pozycjonowanie cenowe,
  • rozwijanie strategii marki w oparciu o ustalone plany
  • bliska współpraca z działem R&D
  • analizy i raporty produktowe, rynkowe i ekonomiczne
  • udział we wdrażaniu nowych produktów

oczekujemy
  • wykształcenia wyższego (chemia, inżynieria chemiczna)
  • min. 2 letniego doświadczenia na stanowisku handlowym w branży chemicznej – najlepiej przetwórstwa tworzyw sztucznych, zwłaszcza PVC)
  • dobrej znajomości języka angielskiego- umożliwiającej swobodną komunikację
  • doświadczenia we współpracy z działami R&D lub laboratorium
  • kreatywności i dużej samodzielności w działaniu
  • zdolności analitycznych i nastawienia na realizację powierzonych zadań

oferujemy

  • samodzielne stanowisko, mające realny wpływ na kształtowanie się biznesu
  • stabilne zatrudnienie, umowa o pracę
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • podstawowe narzędzia do pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy w kierunku Product Managera

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne