Oferta pracy

Inżynier sprzedaży produktów przemysłowych

POLWAX S.A.O firmie

  • zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Polwax S.A. należy do ścisłej czołówki największych producentów i dystrybutorów rafinowanych i odwanianych parafin, wosków oraz przemysłowych specyfików parafinowych.

Poszukujemy osób, dla których praca z klientem jest pasją i sposobem na samorealizację, lubiących wyzwania i dynamiczne środowisko, posiadających wewnętrzną motywację do osiągania sukcesów.

Główne zadania

  • opieka i budowanie długofalowych relacji z klientami
  • pozyskiwanie nowych klientów dla naszych produktów
  • dbałość o rozwój swojego segmentu rynku
  • realizacja planów sprzedażowych
  • kreowanie potrzeb klientów
  • reagowanie na potrzeby rynku

Oczekujemy

  • Wiedza i doświadczenie w branży budowlanej/metalowej/narzędziowej/motoryzacyjnej
  • Doświadczenie branżowe w sprzedaży bezpośredniej
  • Wykształcenie średnie, preferowane techniczne (mile widziane: budowlane, mechaniczne, elektryczne, elektrotechniczne)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność obsługi komputera (Word, Excel, Internet)
  • Komunikatywność, zaangażowanie i otwartość w działaniu
  • Ambicja i determinacja w dążeniu do realizacji wyznaczonych celów

Oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w renomowanej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dziale handlowym (stanowisko Inżyniera Sprzedaży)
  • Szacunek do pracownika i efektywnej pracy
  • Przejrzyste zasady wynagradzania
  • Profesjonalne szkolenia sprzedażowe i techniczne
  • Telefon komórkowy bez limitu rozmów

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie CV.

Zastrzegamy prawo odpowiadania tylko na wybrane oferty.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez firmę POLWAX S.A. z siedzibą w Jaśle, ul. 3 Maja 101, 38-200 Jasło, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz kolejnych rekrutacji, w tym naborów na inne stanowiska.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy