Oferta pracy

Inżynier Sprzedaży - Produkty Analityki

ABB Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż produktów analitycznych ABB do pomiaru gazów i procesów tj.: analizatory gazów, spektrometry optyczne (FTIR), chromatografy gazowe, Systemy Ciągłego Monitorowania Emisji (CEMS).

  • Wspieranie organizacji sprzedaży na danym obszarze w określaniu najbardziej odpowiednich pod względem technicznym i efektywnych kosztowo i opłacalnych rozwiązań oraz zapewnianie wsparcia technicznego, prezentacji produktów i szkoleń dotyczących produktów, rozwiązań i usług.

  • Proaktywne identyfikowanie i rozwijanie nowych możliwości na polskim rynku, koncentrowanie się na istniejących i poszukiwanie nowych.

  • Tworzenie ofert i zapewnianie odpowiednich aspektów technicznych i finansowych, w tym cen i warunków handlowych.

  • Uczestniczenie w negocjacjach handlowych i negocjowanie umów ramowych.

  • Nawiązywanie i utrzymywanie efektywnych relacji z klientami. Zapewnianie pozytywnych doświadczeń klienta w całym procesie sprzedaży.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie inżynierii chemicznej (lub automatyki/elektryki).

  • Ponad 3 lata doświadczenia w dziedzinie sprzedaży, inżynierii lub serwisu aparatury pomiarowej i analitycznej.

  • Bardzo dobra znajomości języka polskiego i angielskiego.

  • Mile widziana znajomość pakietu MS Office oraz Salesforce lub innego CRM.

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego i dokumentacji.

  • Wyjątkowe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne, nastawienie na klienta oraz profesjonalne podejście do pracy.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu z wyznaczonymi celami biznesowymi.

  • Umiejętność pracy w zespole, zdolność do efektywnej współpracy wewnątrz organizacji.

  • Ważne prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie.

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach.

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności.

  • Miłą atmosferę pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Nasza Dywizja Urządzeń Pomiarowych i Analityki to globalny lider w systemach i produktach oprzyrządowania oraz analizy. Poszukujemy Inżyniera Sprzedaży do branży analitycznej, w której jesteśmy liderem światowym dzięki niezwykle szerokiemu portfolio produktów oraz największemu udziałowi rynkowemu.

Na tym stanowisku będziesz odpowiadać za proces sprzedaży w południowej części Polski.

W ABB wspieramy różnorodność i integrację niezależnie m.in. od płci, przynależności do środowiska LGBTQ+, sprawności psychofizycznej, pochodzenia czy wieku. Wspólnie wyruszamy w podróż, w której każdy z nas indywidualnie i zbiorowo szanuje różnorodność.

Zrób kolejny krok w swojej karierze zawodowej razem z globalnym zespołem ABB, który stymuluje transformację przemysłu i społeczeństw, budując ich przyszłość w sposób wydajny i zrównoważony.

Przewiń do profilu firmy