Ta oferta pracy jest nieaktualna od 75 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Sprzedaży – Przedstawiciel Handlowy

  • Środa Wielkopolska, Jarocin, Kórnik, Września, Poznań, Śrem, Gądki (pow. poznański), Zaniemyśl (pow. średzki), wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.08.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

JORDAN matcon Sp. z o.o. z siedzibą w Środzie Wlkp., spółka-córka niemieckiej grupy www.dreckshage.de jest na polskim rynku dostawcą szerokiej gamy produktów dla producentów maszyn z zakresu m.in. stali ciągnionej, tworzyw sztucznych, aluminiowych profili modułowych oraz komponentów liniowej techniki napędu. Działalność firmy jest konsekwentnie skierowana na potrzeby branży budowy maszyn i urządzeń.

Mając na uwadze rozwój działu Technika Liniowa, poszukujemy na nowo tworzone stanowisko
kandydatów /-ek:

INŻYNIER SPRZEDAŻY – PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
Region:
wielkopolskie, dolnośląskie, opolskie, lubuskie, pomorskie,
warmińsko-mazurskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie
Nr ref: LIN / PH / 2017 / Północ

Opis stanowiska:

  • praca w terenie
  • sprzedaż i doradztwo w zakresie komponentów liniowej techniki napędu (prowadnice liniowe z wózkami, wałki prowadzące z doposażeniem, tuleje, łożyska, przekładnie podnośnikowe, śruby napędowe z gwintem kulowym oraz trapezowym, nakrętki itp.) oraz wyposażenia z zakresu automatyzacji produkcji (przenośniki łańcuchowe, taśmowe, rolkowe itp.)
  • pozyskiwanie nowych Klientów oraz budowanie długotrwałych relacji z odbiorcami
  • prowadzenie bezpośrednich aktywnych działań sprzedażowych w podległym regionie
  • realizacja wyznaczonej strategii sprzedaży spółki
  • zapewnienie najwyższego poziomu obsługi Klientów zgodnie z przyjętymi standardami

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, idealnie w zakresie budowy maszyn
  • min 2-letnie doświadczenie jako przedstawiciel handlowy, w branży technicznej
  • czynne prawo jazdy kategorii B
  • umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe
  • nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów
  • umiejętność planowania pracy
  • posługiwanie się pakietem MS Office
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w prężnie działającej firmie z kapitałem niemieckim
  • bardzo dobre warunki pracy
  • niezbędne narzędzia do pracy,(samochód służbowy także do użytku prywatnego, laptop, telefon, internet)
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • miłą atmosferę pracy w doświadczonym zespole
  • pakiet prywatnej opieki medycznej

Prosimy o przesłanie swojej kompletnej aplikacji z numerem referencyjnym w temacie maila,
wraz z podpisanym oświadczeniem o ochronie danych osobowych

JORDAN matcon Sp. z o.o.
Kijewo 50
63-000 Środa Wlkp.
www.jordan-matcon.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się