Ta oferta pracy jest nieaktualna od 317 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Sprzedaży – Przedstawiciel Handlowy

  • Środa Wielkopolska, Jarocin, Kórnik, Września, Poznań, Śrem, Gądki (pow. poznański), Zaniemyśl (pow. średzki), wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-08-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    JORDAN matcon Sp. z o.o. z siedzibą w Środzie Wlkp., spółka-córka niemieckiej grupy www.dreckshage.de jest na polskim rynku dostawcą szerokiej gamy produktów dla producentów maszyn z zakresu m.in. stali ciągnionej, tworzyw sztucznych, aluminiowych profili modułowych oraz komponentów liniowej techniki napędu. Działalność firmy jest konsekwentnie skierowana na potrzeby branży budowy maszyn i urządzeń.

    Mając na uwadze rozwój działu Technika Liniowa, poszukujemy na nowo tworzone stanowisko
    kandydatów /-ek:

    INŻYNIER SPRZEDAŻY – PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
    Region:
    wielkopolskie, dolnośląskie, opolskie, lubuskie, pomorskie,
    warmińsko-mazurskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie
    Nr ref: LIN / PH / 2017 / Północ

    Opis stanowiska:

    • praca w terenie
    • sprzedaż i doradztwo w zakresie komponentów liniowej techniki napędu (prowadnice liniowe z wózkami, wałki prowadzące z doposażeniem, tuleje, łożyska, przekładnie podnośnikowe, śruby napędowe z gwintem kulowym oraz trapezowym, nakrętki itp.) oraz wyposażenia z zakresu automatyzacji produkcji (przenośniki łańcuchowe, taśmowe, rolkowe itp.)
    • pozyskiwanie nowych Klientów oraz budowanie długotrwałych relacji z odbiorcami
    • prowadzenie bezpośrednich aktywnych działań sprzedażowych w podległym regionie
    • realizacja wyznaczonej strategii sprzedaży spółki
    • zapewnienie najwyższego poziomu obsługi Klientów zgodnie z przyjętymi standardami

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne, idealnie w zakresie budowy maszyn
    • min 2-letnie doświadczenie jako przedstawiciel handlowy, w branży technicznej
    • czynne prawo jazdy kategorii B
    • umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe
    • nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów
    • umiejętność planowania pracy
    • posługiwanie się pakietem MS Office
    • komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w prężnie działającej firmie z kapitałem niemieckim
    • bardzo dobre warunki pracy
    • niezbędne narzędzia do pracy,(samochód służbowy także do użytku prywatnego, laptop, telefon, internet)
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • miłą atmosferę pracy w doświadczonym zespole
    • pakiet prywatnej opieki medycznej

    Prosimy o przesłanie swojej kompletnej aplikacji z numerem referencyjnym w temacie maila,
    wraz z podpisanym oświadczeniem o ochronie danych osobowych

    JORDAN matcon Sp. z o.o.
    Kijewo 50
    63-000 Środa Wlkp.
    www.jordan-matcon.pl

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)