Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier sprzedaży - Przedstawiciel handlowy

VisionX

5 5009 000 brutto / mies.
  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych odbiorców systemów wizyjnych,

  • aktywne działania marketingowe,

  • kreowanie rozpoznawalności marki,

  • utrzymywanie relacji ze stałymi klientami,

  • budowanie bazy klientów i projektów,

  • organizowanie spotkań, odwiedzanie fabryk,

  • prezentowanie rozwiązań VisionX.

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. B,

  • bardzo wysoka motywacja do pracy,

  • dobre umiejętności interpersonalne,

  • nastawienie na wynik,

  • zdolność do samoorganizacji - nienormowany czas pracy,

  • wykształcenie wyższe mile widziane,

  • tytuł inżyniera NIE JEST KONIECZNY,

  • wymagamy 1 dnia w tygodniu (Poniedziałek) obecności w biurze, pozostałe - możliwa praca zdalna.

To oferujemy

  • wynagrodzenie na podstawie dwóch składowych - podstawa + 2% od sprzedaży,

  • samochód służbowy do użytku prywatnego,

  • laptop, telefon do użytku prywatnego,

  • bardzo ciekawą pracę w wąskiej dziedzinie,

  • elastyczny czas pracy,

  • pakiety szkoleń, karta multisport.

O nas

Jesteśmy dostawcą personalizowanych rozwiązań z zakresu automatyki przemysłowej opartych na systemach wizyjnych. Wdrożyliśmy z powodzeniem już ponad 100 aplikacji dla największych fabryk Polski północnej, centralnej i wschodniej. Opracowujemy własne algorytmy oraz produkty do kontroli wizyjnej. Realizujemy także aplikacje z wykorzystaniem analizy 3D oraz robotów przemysłowych. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową: https://www.visionx.com.pl.