Inżynier sprzedaży – Przedstawiciel Handlowy

Bims Plus Warszawa

Cieślewskich 44

Białołęka

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • realizacja planów sprzedaży we współdziałaniu z handlowcem stacjonarnym

  • efektywna obsługa istniejącej bazy Partnerów Handlowych – bezpośredni kontakt z klientem

  • doradztwo handlowo-techniczne

  • kreowanie wizerunku firmy i marki

Nasze wymagania

  • znajomość asortymentu przynajmniej jednej z branż: grzewczo-instalacyjnej, sanitarnej, klimatyzacyjnej, uzdatniania wody

  • doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta na podobnym stanowisku lub związane z doradztwem,

  • prawo jazdy kat. B

  • wykształcenie min. średnie

  • umiejętność obsługi komputera

  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • umowa o pracę

  • pełen etat

  • stałe i stabilne zatrudnienie

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • system motywacyjny, adekwatny do osiąganych wyników

  • samochód służbowy

  • możliwość rozwoju

  • wiele benefitów m. in. dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i karty Multisport

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • karta MultiSport

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim, która od ponad 25 lat jest profesjonalnym dystrybutorem produktów z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej oraz sanitarnej. Posiadamy kilkadziesiąt placówek na terenie całego kraju, będąc rzetelnym partnerem w doradztwie technicznym i dostawie rozwiązań dla naszych klientów, a w szczególności wykonawców oraz firm projektowych. Nasi Pracownicy to pełen zapału, prężny zespół, który codziennie podejmuje nowe wyzwania rynku i konsekwentnie realizuje jego potrzeby.

Przewiń do profilu firmy