Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Sprzedaży Robotów Przemysłowych

STAUBLI ŁÓDŹ SP. Z. O. O

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Osiągnięcie celów sprzedażowych na podległym rejonie zgodnie z polityka i strategią pracodawcy,

  • Regularne wizytowanie potencjalnych oraz kluczowych kontrahentów zgodnie ze strategią i polityką pracodawcy. Weryfikacja aktualnych potrzeb, inicjowanie nowych oraz śledzenie bieżących projektów.

  • Rozwijanie rynku oraz rozpoznawalności marki Staubli w wyznaczonych segmentach przemysłowych

  • Zwiększanie sprzedaży zgodnie ze strategią i polityką pracodawcy. Zwiększanie udziałów na rynku w wyznaczonych sektorach

  • Klasyfikacja potencjalnych kontrahentów zgodnie z wytycznymi pracodawcy

  • Realizacja harmonogramu wizyt wyznaczonego przez koordynatora odpowiedzialnego za rozwój rynku, zgodnie z priorytetem oraz potencjałem kontrahenta

  • Przygotowywanie wizyt w celu zapewnienia osiągniecia założonego celu wizyty oraz zdefiniowanie następnych działań prowadzących do sfinalizowania projektu

  • Raportowanie w systemie CRM

  • Identyfikacja szans sprzedażowych oraz ich segmentacja; analiza i ustalenie opcji konfiguracji

  • Raportowanie wyników działań bezpośredniemu przełożonemu, koordynatorowi rozwoju rynku. Gromadzenie i analizowanie danych dotyczących trendów na podległym rejonie.

Nasze wymagania

  • Odpowiednie wykształcenie techniczne inżynierskie (Automatyka, Robotyka).

  • Mile widziane minimum od dwóch do siedmiu lat doświadczenia na podobnym stanowisku, lub automatyzacji produkcji lub integracji robotów przemysłowych

  • Mile widziane doświadczenie w aplikacjach robotów 4-6 osiowych

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktu i relacji

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Komunikatywność i umiejętność sporządzania raportu

  • Dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych (krajowych i zagranicznych)

  • Umiejętność pracy na PC i aplikacjach Microsoft Office.

  • Prawo jazy kategorii B,

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie komunikatywnym. Znajomość drugiego języka obcego mile widziana

To oferujemy

Staubli oferuje stabilną pracę w międzynarodowej organizacji. W rozwijającej się dynamicznie na rynku polskim firmie, w młodym prężnie działającym zespole, na interesujących warunkach. Oferujemy niezbędne narzędzia pracy oraz szeroki zakres szkoleń i możliwość rozwoju zawodowego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • napoje

Staubli Łódź Sp. z o.o., jako oddział międzynarodowej grupy, produkującej roboty przemysłowe z centralą we Francji, poszukuje wykwalifikowaną osobę na stanowisko Inżynier Sprzedaży Robotów Przemysłowych.

Przewiń do profilu firmy

Firma Stäubli to globalny dostawca rozwiązań mechatronicznych, skupiający się na trzech głównych obszarach aktywności: szybkozłącza, robotyka i maszyny włókiennicze.

Stanowimy międzynarodową grupę działającą obecnie w 29 krajach, posiadamy agentów w 50 krajach na czterech kontynentach.

5500 naszych pracowników na całym świecie z zaangażowaniem współpracuje z klientami z niemal każdej branży w celu zapewnienia wszechstronnych rozwiązań opartych na długofalowym wsparciu.