Inżynier Sprzedaży - Rynek Przemysłu i Pierwotnej Dystrybucji - Region Południowy

ZPUE S.A.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami z rynku przemysłu i pierwotnej dystrybucji;

  • Przygotowywanie ofert technicznych i handlowych;

  • Promocja i sprzedaż produktów ZPUE;

  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedaży;

  • Udział w negocjacjach handlowych i przygotowaniu ofert;

  • Koordynacja działań marketingowych i sprzedażowych oraz wprowadzanie nowych produktów.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego zdobytego na podobnym stanowisku;

  • Znajomość rynku przemysłu i pierwotnej dystrybucji;

  • Znajomość urządzeń elektrycznych (rozdzielnice niskiego i średniego napięcia do pierwotnej dystrybucji);

  • Znajomość rynku w zakresie wymagań technicznych i cen;

  • Myślenie analityczne;

  • Samodzielność w działaniu i bardzo dobra organizacja pracy;

  • Gotowość do częstych podróży;

  • Wykształcenie wyższe z zakresu energetyki, elektrotechniki lub pokrewne.

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Pracę w innowacyjnej firmie inżynieryjno-technologicznej o zasięgu międzynarodowym;

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Ciekawe, pełne wyzwań zadania w dynamicznym zespole;

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz doskonalenia zawodowego;

  • Niezbędne narzędzia pracy.

ZPUE S.A.

ZPUE S.A. od ponad 30 lat działa w sektorze elektroenergetycznym. W fabrykach, biurach sprzedaży w kraju i za granicą zatrudniamy 2500 osób. Jesteśmy liderem w segmencie produkcji kontenerowych stacji transformatorowych. Oferujemy rozwiązania dla elektroenergetyki i przemysłu tworząc nową jakość na rynku.

Przewiń do profilu firmy