Inżynier Sprzedaży

SGSO firmie

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • Ważna jeszcze 16 dni
    do: 10 lip 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • bezpośredni kontakt oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami firmy

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • rozbudowa i utrzymanie kanałów sprzedaży

  • prowadzenie spotkań oraz negocjacji handlowych

  • sporządzanie oraz prezentowanie ofert handlowych z obszaru certyfikacji w spawalnictwie

  • realizacja planów sprzedażowych

  • inicjowanie działań mających na celu rozwój usług

  • udział w targach branżowych, konferencjach, seminariach, webinarach

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży usług B2B w branży technicznej (preferowane: usługi certyfikacyjne, inspekcyjne, techniczne, kontrola jakości/produktów i pokrewne obszary)

  • doświadczenie w kontaktach ze średnimi i dużymi firmami

  • mile widziany dyplom IWE/EWE/IWI lub podobne

  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym

  • prawo jazdy kat. B oraz gotowości do częstych podróży służbowych

  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Mile widziane

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: marketing i zarządzanie, zarządzanie i inżynieria produkcji, mile widziane kierunki techniczne)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • inicjatywy dobroczynne

SGS

Firma SGS jest światowym liderem w dziedzinie kontroli, weryfikacji, testowania i certyfikacji. Jesteśmy uznawani za światowy wzorzec w dziedzinie jakości i rzetelności. Prowadzimy sieć ponad 2600 oddziałów i laboratoriów na całym świecie, które zatrudniają ponad 89 tysięcy pracowników.

Przewiń do profilu firmy