Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Sprzedaży SensorTec

wenglor sensoric Polska Sp. z o.o.

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Rejon pracy: Polska północno-zachodnia

  • Poszukujemy osób, dla których praca w sprzedaży jest pasją i sposobem na samorealizację, lubiących wyzwania i dynamiczne środowisko, posiadających wewnętrzną motywację do osiągania sukcesów. Zadaniem ich będzie koordynowanie i rozwijanie sprzedaży całej gamy produktów sensorycznych i systemów bezpieczeństwa, utrzymywanie bezpośrednich kontaktów z inżynierami mechanikami/elektronikami, działami utrzymania ruchu, zakupów itp.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki to: automatyka, elektronika, robotyka

  • Doświadczenie w sprzedaży w branży elektrycznej/elektronicznej lub budowy maszyn

  • Otwartość i optymizm

  • Pewność siebie, łatwe nawiązywanie kontaktów i niezależność

  • Zaangażowanie, szczerość, zorientowanie na sukces

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

To oferujemy

  • Ciekawą pracę na rozwijającym się rynku

  • Szkolenie techniczne

  • Aktywny zespół wspierający działania sprzedażowe

  • Stałe wynagrodzenie z premią powiązaną z osiąganymi obrotami

  • Samochód służbowy

wenglor sensoric od ponad 30 lat oferuje rozwiązania high-tech w układach automatyki przemysłowej i systemach 2D i 3D.

Firma obecna jest na wszystkich kontynentach, a siedziba główna mieści się w Niemczech. Liczne nagrody i wyróżnienia świadczą o wysokim poziomie innowacyjności oraz zrównoważonym zarządzaniu i produkcji.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli jesteś zainteresowany rozwojem swojej kariery zawodowej i nie boisz się nowych wyzwań, prześlij do nas swoją aplikację (CV) klikając przycisk Aplikuj pod ogłoszeniem.

Odpowiemy tylko wybranym osobom.

Rejon pracy: Polska północno-zachodnia