Inżynier Sprzedaży

  • śląskie
  • Specjalista
  • 17.02.2019
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 19.03.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PROGRES AUTOMATYKA sp. z o.o.

    “Chcemy być w tym, co robimy na rynku automatyki przemysłowej, najlepsi i wciąż coraz to lepsi. Tylko tak postawiony cel gwarantuje, że każdy z naszych wymagających klientów i pracowników znajdzie u nas to czego oczekuje a nawet więcej."

    Spółka Progres Automatyka kontynuując działania przekształconej firmy obecna jest na rynku od prawie 20 lat . Współpraca z renomowanymi dostawcami komponentów automatyki przemysłowej przyczyniła się do wzrostu zaufania i rozwoju firmy, która obecnie jest uznanym dostawcą pojedyńczych elementów i kompletnych systemów sterowania. Jesteśmy Premium Dystrybutorem Omron, dystrybutorem Lenze, Weidmuller, LappKabel  i Cumark.

    Opis stanowiska:

    Utrzymywanie współpracy z obecnymi klientami oraz aktywne poszukiwanie nowych.
    Prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych.
    Realizacja założonych planów sprzedażowych.
    Analiza rynku pod kątem potrzeb klientów, możliwości sprzedażowych i działań konkurencji.
    Raportowanie prowadzonych działań
    Praca w terenie – duża samodzielność organizacji pracy.

    Wymagania:

    • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (preferowane: automatyka, elektrotechnika, mechatronika lub pokrewne)
    • Doświadczenia w sprzedaży (kontakty z klientami, przygotowywanie ofert i prezentacji, prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych) będzie dodatkowym atutem
    • Znajomość rynku automatyki przemysłowej będzie ważnym dodatkowym atutem
    • Umiejętność pozyskiwania nowych klientów i projektów.
    • Umiejętność planowania i realizacji działań sprzedażowych.
    • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca korzystanie z dokumentacji technicznej oferowanych produktów.
    • Prawo jazdy kategorii B.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę w stabilnej firmie z 20-letnim stażem na rynku
    • Atrakcyjne dwuskładnikowe wynagrodzenie – stałe, zależne od doświadczenia i wiedzy oraz zmienne, zależne od uzyskiwanych wyników,
    • Szkolenia w zakresie oferowanych produktów.
    • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego.
    • Samochód służbowy oraz inne niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon).
    • Pakiet benefitów ( karta Multisport +, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, świadczenia socjalne)

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Progres Automatyka Sp. z o.o. w celach prowadzonej rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

    Informujemy, że Administratorem danych jest Progres Automatyka sp. z o.o. z siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju  (44-335) przy ul.Północna 32. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.