Ta oferta pracy jest nieaktualna od 380 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Sprzedaży

  • śląskie
  • Specjalista
  • 2017-05-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    FlexLink to wiodący dostawca zautomatyzowanych rozwiązań z zakresu logistyki produkcji. Główna siedziba firmy znajduje się Göteborgu, w Szwecji. Posiadamy jednostki operacyjne w 30 krajach oraz partnerów handlowych w ponad 60. FlexLink jest częścią grupy Coesia, zrzeszającej firmy z całego świata, specjalizujące się w innowacyjnych rozwiązaniach dla przemysłu.

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: region opolski i śląski

    Główne obowiązki:

    • Realizacja uzgodnionych planów i budżetów sprzedaży
    • Pozyskiwanie i przygotowanie ofert i propozycji rozwiązań techniczno-cenowych
    • Projektowanie produktów zgodnie z zasadami inżynierskimi, standardami firmy,
      wymogami stawianymi przez klientów oraz innymi stosownymi specyfikacjami
    • Prowadzenie prezentacji i spotkań sprzedażowych, negocjacji i zawieranie umów z kontrahentami
    • Utrzymywanie stałych kontaktów z klientami oraz rozwój sieci nowych nabywców produktów firmy
    • Zdolność i dyspozycyjność do odbywania podróży służbowych krajowych i zagranicznych
      (powyżej 50% czasu pracy)

    Wymagania:

    • Doświadczenie w branży Automotive jest kluczowe
    • Doświadczenie w branży Pharma mile widziane
    • Prowadzenie rozmów handlowych ze średnią i najwyższą Kadrą Zarządzającą
    • Wykształcenie techniczne lub inżynierskie
    • Region zamieszkania: opolski, śląski
    • Język angielski na poziomie średniozaawansowanym

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
    • Szkolenia produktowe i sprzedażowe
    • Dostęp do najlepszych praktyk, nowoczesnych procesów i narzędzi
    • Prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
    • Program Kafeteryjny (w tym kartę Multisport)
    • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole
    • Możliwość rozwijania swoich pasji w ramach grup zainteresowań
      (np. FlexLink Running Team, drużyna piłki nożnej)

    Jeżeli jesteś gotowy/-wa na podjęcie pracy pełnej wyzwań, w młodym zespole,
    zapraszamy do przesłania CV drogą mailową za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

    W temacie prosimy wpisać nazwę stanowiska.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami.