Inżynier Sprzedaży

  • śląskie
  • Specjalista
  • 2017-10-13
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 2017-11-12)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Jesteśmy firmą inżynierską zajmującą się projektowaniem, produkcją i montażem systemów pompowych stosowanych do technologii wody i ścieków. Dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania w branży, dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

INŻYNIER SPRZEDAŻY

Obowiązki:

  • pozyskiwanie zamówień dla firmy;
  • reprezentowanie firmy;
  • doradztwo techniczne w zakresie oferowanych rozwiązań;
  • opracowywanie ofert;
  • rozpoznawanie przetargów;
  • negocjacje handlowe;
  • budowanie nowych i utrzymywanie dotychczasowych relacji z Klientem.

Wymagania:

  • wyższe techniczne (preferowane inżynieria środowiska, budownictwo, sprzedaż i marketing, mechanika);
  • prawo jazdy kat.B i gotowość do wyjazdów służbowych;
  • komunikatywność, kreatywność, zaangażowanie, samodyscyplina, chęć rozwoju osobistego;
  • absolwent/absolwentka lub osoba z doświadczeniem na podobnym stanowisku.

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość technik sprzedaży;
  • znajomość rynku B2B oraz zagadnień z zakresu procesu inwestycyjnego.

Oferujemy:

  • interesującą, pełną wyzwań pracę w zespole inżynierów;
  • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia;
  • samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia do pracy;
  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników;
  • możliwość zrobienia uprawnień projektowo-wykonawczych.

Preferowane miejsce zamieszkania:
Warszawa, Kraków, Bydgoszcz, Toruń, aglomeracja śląska.

Aplikacje proszę przesyłać za pośrednictwem APLIKUJ

Instalcompact sp. z o.o.
ul. Wierzbowa 23, 62-080 Tarnowo Podgórne
+48 61 814 67 55
+48 61 816 40 16
www.instalcompact.pl

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się