Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Sprzedaży

  • śląskie
  • Specjalista
  • 2019-06-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

    Aktualnie dla naszego Klienta, światowego lidera m.in. w dziedzinie elektroniki solarnej, poszukujemy Kandydata/tkę na stanowisko:

    Nr ref.: FIS/06/19/KTW/AC

    Obowiązki:

    • Przygotowywanie prezentacji technicznych wyjaśniających zalety produktów i usług dla klientów komercyjnych i klientom z gminy
    • Wywiady z klientami i inżynierami, aby ocenić niezbędne wymagania sprzętowe i określić wymagania systemowe
    • Bliska współpraca z klientami w celu określenia wymagań i zapewnienia wsparcia sprzedaży
    • Pozyskanie zamówień na projekty komercyjne i gminne
    • Monitorowanie rynku, ofert i przetargów

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. średnie techniczne
    • Doświadczenie w sprzedaży B2B
    • Znajomość branży fotowoltaicznej
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Wysoka komunikatywność
    • Umiejętności techniczne
    • Pewność siebie i stawienie na cel

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie stałe na podstawie umowy o pracę od razu na czas nieokreślony (brak okresu próbnego)
    • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus system benefitowy
    • Elastyczne godziny pracy
    • Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy również do prywatnego użytku
    • Finansowane lekcje angielskiego
    OFERTA DOTYCZY PRACY STAŁEJ
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.