Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Sprzedaży

Leszczyńska Fabryka PompO firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów handlowych,

  • sprzedaż produktów wymagających wiedzy technicznej,

  • obsługa przetargów,

  • sporządzanie ofert,

  • doradztwo techniczne,

  • pozyskiwanie nowych odbiorców produktów,

  • badanie rynku pod kątem preferencji nabywczych klientów, oferty konkurencji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowana specjalność: inżynieria sanitarna, ciepłownictwo lub budownictwo),

  • otwartość, komunikatywność, zaangażowanie

  • posiadanie prawa jazdy i praktyki w prowadzeniu pojazdów osobowych,

  • dyspozycyjność,

  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie handlowe.

To oferujemy

Interesującą, stabilną pracę w młodym zespole, możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego, samochód, telefon, laptop w celach służbowych.

Leszczyńska Fabryka Pomp

LFP największy producent pomp w Polsce i jeden z największych producentów komponentów żeliwnych w Europie, w związku z rozwojem firmy poszukuje energicznych, pomysłowych, pełnych zaangażowania osób, które obdarzone szacunkiem i zaufaniem pracodawcy będą gotowe sprostać wyzwaniom rynku i wziąć odpowiedzialność za wyniki swojej pracy na stanowisku: Inżyniera Sprzedaży

Przewiń do profilu firmy

Dokumenty (CV, list motywacyjny) prosimy kierować:

za pomocą przycisku Aplikuj lub Leszczyńska Fabryka Pomp Sp. z o.o., ul. Fabryczna 15, 64- 100 Leszno, Zespół ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi w terminie do 28.02.2021r.