Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Sprzedaży

item Polska

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż i pozyskiwanie nowych kontaktów w powierzonym regionie,

  • obsługa i opieka nad istniejącymi klientami,

  • współpraca z naszym zespołem we Wrocławiu i biurem w Mysłowicach w celu opracowania rozwiązań zgodnych z wymogami klienta.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży systemów aluminiowych,

  • zaangażowanie i entuzjazm w sprzedaży,

  • pewność w kontaktach z klientami i zorientowanie na ich potrzeby,

  • umiejętność budowania trwałych relacji z klientami,

  • samodzielna i efektywna organizacja czasu pracy.

Mile widziane

  • dobra znajomość języka angielskiego, niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • różnorodne, odpowiedzialne zadania w nowoczesnym i innowacyjnym przedsiębiorstwie,

  • stabilne miejsce pracy w przyjaznej atmosferze,

  • obszerne szkolenie produktowe i wstępne (w tym 2 tygodnie w centrali firmy we Wrocławiu),

  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników,

  • odpowiednie narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, tablet, laptop itd.),

  • dodatek świąteczny i urlopowy, prywatna opieka medyczna, dopłata do karty sportowej, ubezpieczenia i obiadów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

item Polska

Firma item od ponad 40 lat odnosi sukcesy na rynkach światowych w obszarach modułowych rozwiązań dla branży przemysłowej. Kompetencję naszej działalności stanowią profile aluminiowe do budowy maszyn, rurki aluminiowe dla Lean Production, ergonomiczne stanowiska pracy, system automatyzacji oraz wiele innych modułowych rozwiązań.. Nasze produkty wyróżniają się innowacyjnością i wzornictwem, za które zostaliśmy już wielokrotnie nagradzani.

Przewiń do profilu firmy

Wzbudziliśmy Państwa zainteresowanie? Prosimy o przesłanie aplikacji w ciągu 14 dni od dnia ukazania się ogłoszenia z podaniem oczekiwanego wynagrodzenia i możliwym terminem rozpoczęcia pracy.