Prosimy o dopisanie klauzuli:” Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez DPS Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz przez inne podmioty na mocy zawartych umów w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres [email protected] spod adresu, którego zgoda dotyczy. Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest DPS Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-676, na ulicy Postępu 6. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres [email protected] Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.
DPS Software Sp. z o.o.

Inżynier sprzedaży SOLIDWORKS

DPS Software Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ważna jeszcze miesiąc
    do: 12 lut 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne poszukiwanie potencjału sprzedażowego,

  • badanie potrzeb Klientów i umiejętne dopasowanie do nich oferty,

  • sprzedaż oferowanych przez firmę rozwiązań inżynierskich,

  • negocjacje warunków umów sprzedaży oraz skuteczna ich finalizacja,

  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • doświadczenia w sprzedaży do klienta biznesowego (B2B)

  • umiejętności nawiązywania i utrzymywania trwałych, pozytywnych relacji z Klientem,

  • dużej determinacji w realizacji postawionych celów sprzedażowych,

  • koncentracji na aktywnym poszukiwaniu klientów,

  • umiejętności pracy w dynamicznym środowisku biznesowym,

  • znajomości j. angielskiego - B2,

  • prawa jazdy kat B. (wyjazdy służbowe).

Mile widziane

  • znajomość rynku rozwiązań inżynierskich typu CAD/CAM,

  • doświadczenie w sprzedaży B2B do przemysłu lub produkcji.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę),

  • młody, ambitny zespół o wielkich aspiracjach,

  • system prowizyjny uzależniony od osiąganych wyników,

  • niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód („pulowy”) do użytku służbowego,

  • szkolenia produktowe i wdrożenie na stanowisko pracy,

  • pakiet prywatnej opieki medycznej, kartę Multisport , dofinansowanie nauki języka angielskiego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • spotkania integracyjne

DPS Software Polska to zgrany i skuteczny zespół profesjonalistów dostarczających polskim firmom rozwiązania informatyczne klasy CAD/CAM/CAE/PDM/ERP. Codziennie spotykamy się i rozmawiamy z naszymi Klientami, żeby poznać specyfikę ich pracy i móc zarekomendować najlepsze rozwiązania, wspomagając ich rozwój i innowacyjność. Naszym priorytetem jest współpraca na najwyższym poziomie zarówno wewnątrz firmy, jak i z naszymi Klientami.

Przewiń do profilu firmy