Inżynier Sprzedaży

  • Sosnowiec, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.12.2018
  • Ważna jeszcze 18 dni (do 06.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Sosnowiec

    Firma z siedzibą w Sosnowcu poszukuje handlowca do sprzedaży frezarek i tokarek CNC.

    Obowiązki:

    • Aktywne zwiększanie udziału w rynku poprzez wzrost poziomu sprzedaży i pozyskiwanie nowych klientów
    • Doradztwo techniczne i profesjonalna opieka nad klientami
    • Utrzymywanie kontaktów handlowych z potencjalnymi odbiorcami

    Wymagania:

    • Doświadczenie w aktywnej sprzedaży (doświadczenie w branży technicznej będzie dodatkowym atutem)
    • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania długofalowych relacji biznesowych
    • Samodzielność, dobra organizacja pracy
    • Podstawowa wiedza techniczna z zakresu CNC
    • Motywacja do pracy
    • Prawo jazdy kat. B (gotowość do wyjazdów służbowych)
    • Wykształcenie techniczne - mile widziane

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe(4200 zł brutto) plus premia od sprzedaży
    • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód)
    • Prywatna opieka lekarska

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV
    klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Janus Sp. z o.o. i S-ka -Sp.k., z siedzibą w Sosnowcu, ul. Grzybowa 1 na potrzeby udziału w postępowaniu rekrutacyjnym.” W przypadku chęci udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych organizowanych przez Janus Sp. z o.o. i S-ka -Sp.k. prosimy także o dołączenie klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Janus Sp. z o.o. i S-ka -Sp.k., z siedzibą w Sosnowcu, ul. Grzybowa 1 w celu udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych.”

    Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Janus Sp. z o.o. i S-ka -Sp.k. z siedzibą w Sosnowcu, ul. Grzybowa 1, nr KRS: 0000149048, Regon: 277889361, NIP: 6443095095. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udziału w postępowaniu rekrutacyjnym. Podstawą prawną przetwarzania danych jest Ustawa z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy (art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679) oraz zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679). Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego lub wycofania zgody, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie drogą elektroniczna na adres [email protected]

    Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
    Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.

    Podanie danych jest dobrowolne lecz niezbędne do realizacji procesu rekrutacji. Niepodanie danych powoduje brak możliwości wzięcia udziału w rekrutacji.
    Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.