Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier sprzedaży – Specjalista ds. Ofert

  • Reguły (pow. pruszkowski), mazowieckie
  • Specjalista
  • 04.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Szanowni Państwo, w zwiazku z dynamicznym rozwojem oraz poszerzaniem portfolio usług i produktów, firma VEGA VALVE ogłasza rekrutację osób do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Reguły/Konotopa (województwo mazowieckie)

    Specjalność branży: remonty pomp przemysłowych i urządzeń przemysłowych na potrzeby energetyki przemysłowej

    Opis stanowiska:

    • analizowanie dokumentacji przetargowej,
    • prowadzenie korespondencji w sprawach związanych z przygotowaniem ofert,
    • przygotowywanie kosztorysów ofertowych oraz wycen,
    • pozyskiwanie i analizowanie ofert od dostawców,
    • kompletowanie dokumentów niezbędnych do przygotowania ofert,
    • przygotowywanie i składanie ofert,
    • współpraca z pozostałymi działami wsparcia firmy celem efektywnego przygotowania wycen.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe mechaniczne,
    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • mile widziane doświadczenie w branży remontów pomp, sprzedaży pomp,
    • dobra, praktyczna znajomość pakietu Office,
    • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym będzie dodatkowym atutem,
    • znajomość programu AutoCAD będzie dodatkowym atutem,
    • prawo jazdy kat. B,
    • dyspozycyjność, rzetelność, odpowiedzialność.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • niezbędne narzędzia do pracy,
    • możliwość rozwoju zawodowego.
    Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy kierować za pomocą przycisku aplikowania.
    Do treści przekazanej aplikacji prosimy o dołączenie klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 ze zmianami)".

    Zastrzegamy, że skontaktujemy sie tylko z wybranymi kandydatami.