Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do 3D Phoenix Sp. z o. o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Heroldów 6 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier sprzedaży - Specjalista ds. Sprzedaży

3D PHOENIX sp. z o.o.

umowa zlecenie
4 00025 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 00025 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Heroldów 6, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 5 dni
    do: 28 paź 2021
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Heroldów 6

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne nawiązywanie, budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji handlowych z Klientami,

  • Perfekcyjna obsługa Klientów poprzez profesjonalne doradztwo techniczno-handlowe w zakresie oferowanych produktów i aplikacji,

  • Poszukiwanie nowych obszarów zastosowań dla produktów firmy,

  • Przeprowadzanie prezentacji, negocjacje oraz sprzedaż produktów,

  • Analiza i ocena wymagań technicznych klienta i dobór rozwiązań, we współpracy z inżynierami,

  • Analiza zwrotu z inwestycji dla klienta

  • Samodzielne prowadzenie części technicznej ofert handlowych, wpływ na strategię produktową klienta

  • Koordynacja realizacji umów

  • Realizacja celów i strategii sprzedażowych

  • Raportowanie wyników

  • Aktywny udział w targach

  • W zakresie prowadzonych maszyn, osoba zatrudniona będzie także stymulować działania marketingowe w Internecie, prasie i podczas targów branżowych w których uczestniczymy jako wystawca.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów i aplikacji dedykowanych dla sektorów przemysłowych do klientów biznesowych (warunek konieczny),

  • Dobra znajomość branży przemysłowej,

  • Negocjowanie warunków handlowych, zgodnych z polityką cenową firmy,

  • Wysoki poziom kultury biznesowej, komunikatywność i mobilność,

  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji oraz rozwiązywania problemów,

  • Umiejętność szybkiego pozyskiwania i przyswajania szczegółowej wiedzy na temat produktów,

  • Zdolności analityczne,

  • Umiejętność współpracy z zespołem,

  • Podstawowa umiejętność pracy w CAD,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • Gotowość do częstych wyjazdów (praca na terenie całego kraju),

  • Prawo jazdy kat. B oraz praktyka za kierownicą,

  • Chęć zdobywania wiedzy i dążenie do rozwoju.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na pełen etat,

  • Praca w kreatywnym środowisku,

  • Sprzedaż urządzeń wiodących producentów w branży,

  • Atrakcyjne premie i prowizje poza podstawą,

  • Udział w procesie projektowania i wdrażania technologii, która zdobywa światowy rynek,

  • Praca w zgranym zespole specjalistów z dziedziny druku 3D,

  • Szkolenie z obsługi i budowy sprzętu w Polsce i za granicą,

  • Możliwość pracy zdalnej,

  • Możliwość rozwoju w dziale sprzedaży,

  • Laptop, telefon, samochód służbowy.

O nas

3D Phoenix jest liderem w branży technologii przyrostowych. W portfolio firmy znajdują się urządzenia przemysłowe wiodących producentów drukarek 3D m in.  Markforged, Nexa 3D, XYZprinting, Sinterit, Sprintray. Oferta firmy kierowana jest przede wszystkim do klienta biznesowego i przemysłowego. Wyspecjalizowany sztab inżynierów przeprowadza audyty technologiczne i optymalizuje procesy produkcyjne i wytwórcze w firmach.

Aktualnie, w związku z dynamicznym rozwojem Firmy, do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko: