Ta oferta pracy jest nieaktualna od 79 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Sprzedaży / Specjalista ds techniczno - handlowych

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 02.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Firma inżynierska FUUTONLAB - technika próżniowa - oficjalny, wyłączny dystrybutor na terenie Polski firmy VUOTOTECNICA s.r.l, uznany modernizator linii produkcyjnych, wykonawca stanowisk zrobotyzowanych, producent manipulatorów podciśnieniowych, kompletnych systemów próżniowych i pneumatycznych, w związku z rozwojem aktywności na polskim rynku poszukuje Kandydatów na stanowisko :

    Inżynier Sprzedaży
    / Specjalista ds techniczno - handlowych

    na terenie województwa pomorskiego

    Opis stanowiska:

    • aktywne poszukiwanie nowych zleceń oraz Klientów,
    • opracowywanie ofert techniczno – handlowych,
    • budowanie stałych i długofalowych relacji biznesowych z Klientami.
    Wymagania:
    • wykształcenie wyższe techniczne (mechatronika, budowa maszyn, automatyka, robotyka lub pokrewne),
    • podstawowa wiedza techniczna,
    • ciekawość świata techniki i nauki,
    • silna chęć do zdobywania wiedzy i ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
    • łatwość nawiązywania kontaktów,
    • umiejetność samodzielnej organizacji pracy,
    • podstawowa znajomość języka angielskiego,
    • prawo jazdy kat. B
    Oferujemy:
    • ultra-ciekawą pracę w niekiepskim zespole,
    • niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy,
    • umowę o pracę na czas nieokreślony,
    • wsparcie merytoryczne,
    • szkolenia techniczne,
    • realny wpływ na wynagrodzenie,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • +10 do skilla przezajecudowności ;)
    Jeżeli szukasz pracy ciekawej, sprawiającej MOC satysfakcji, ale również trudnej i wymagającej, której nie bedziesz chciał zmienić nawet za 10 lat, nie boisz sie pobrudzić rąk na linii produkcyjnej dokonując pomiarów i ulepszeń, lubisz rozwiązywać problemy i co najważniejsze, masz w głowie coś więcej niż nitkę łączącą uszy, to prześlij niezwłocznie swoje CV ze zdjeciem.