Oferta pracy

Inżynier sprzedaży sterowników PLC

Elmark Automatyka S.A.O firmie

Elmark Automatyka S.A.

ul. Niemcewicza 76

Warszawa

Elmark Automatyka S.A. to firma działająca na Polskim rynku od 1983 roku. Cały okres działania firmy to stały wzrost sprzedaży i ciągły rozwój. Profesjonalna i doświadczona kadra pracownicza oraz indywidualne podejście do każdego klienta w znacznym stopniu przyczyniają się do dynamicznego rozwoju spółki. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem światowych liderów w branży automatyki przemysłowej takich jak np. Moxa, Mean Well, Getac, Advantech, Unitronics, Universal Robots. Prowadzimy Autoryzowane Centrum Szkoleniowe Moxa. Posiadamy własny serwis, a naszym klientom udzielamy pełnego wsparcia technicznego.

Dokładamy wszelkich starań, aby jakość naszych usług była na najwyższym poziomie. Nasz zespół to młodzi ludzie o ponadprzeciętnych kwalifikacjach. Co roku dostarczamy na Polski rynek sprzęt o wartości ok. 80 milionów zł.
Poszukujemy osoby na stanowisko Inżynier sprzedaż sterowników PLC do promocji, kontaktów z Klientami, pracy nad projektami i wsparcia technicznego rozwiązań firmy Unitronics.

Firma Unitronics (https://unitronicsplc.com/) to producent wysokiej klasy sterowników PLC ze zintegrowanym HMI oraz falowników o wieloletniej tradycji i doświadczeniu. Uzupełnieniem jest szeroka gama urządzeń I/O, falowniki, serwonapędy, a także kompleksowe oprogramowanie do konfiguracji.

Wymagania:

  • absolwent lub student ostatnich 2 lat studiów elektronicznych lub wydziałów pokrewnych (automatyka, mechatronika, telekomunikacja, informatyka, elektryczny, itp.)
  • energia, rzetelność, punktualność, kompetencja, chęć do pracy
  • chęć do nauki i stałego poszerzania własnej wiedzy
  • znajomość jęz. angielskiego w stopniu pozwalającym na komunikację oraz czytanie instrukcji technicznych
  • kultura osobista, łatwość nawiązywania kontaktów
  • gotowość do wyjazdów na terenie Polski
  • prawo jazdy kat. B

Dobrze widziane następujące dodatkowe umiejętności:

  • znajomość zagadnień związanych ze sterownikami PLC
  • znajomość zagadnień związanych z falownikami, serwonapędami
  • znajomość rozwiązań I/O

Przykładowe obowiązki:

  • współpraca i utrzymanie relacji z obecnymi Klientami, poszukiwanie nowych Klientów
  • współpraca z Klientami w zakresie projektów
  • wyjazdy i spotkania z Klientami na terenie Polski (ok. 1~5 razy / tydz.)
  • promowanie produktów i rozwiązań (uczestnictwo w targach, prowadzenie prezentacji podczas spotkań i seminariów, pisanie artykułów techniczno-marketingowych itd.)
  • wystawianie ofert
  • wsparcie Klientów wiedzą techniczną

Dodatkowe informacje:

  • miejsce pracy: biuro Elmark Automatyka S.A., ul. Bukowińska 22/1B, 02-703 Warszawa (Mokotów, koło stacji metra Wilanowska)
  • praca w godzinach 8:00-16:00, zatrudnienie w pierwszych 3 m-cach na okres próbny; następnie umowa o pracę na czas nieokreślony o ile obie strony będą zadowolone z pierwszego okresu
  • praca w młodym, rozwijającym się zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od jakości pracy
Wszystkie zainteresowane osoby
  • prosimy o przesyłanie CV
  • dodatkowym autem będzie wysłany film, na którym kandydat odpowie na pytania:
      1. Opisz swoje mocne strony i te nad którymi musisz jeszcze popracować?
      2. Jak wyobrażasz sobie pracę handlowca w B2B?
      3. Wybierz jeden produkt Unitronics i opowiedz nam o nim

Brak odpowiedzi z naszej strony w terminie 28 dni oznacza, że nie jesteśmy zainteresowani współpracą.

Kandydatom, z którymi chcielibyśmy porozmawiać kilkanaście do kilkudziesięciu minut przed podjęciem decyzji o przyjęciu, odpowiemy mailem w terminie do 7 dni od zgłoszenia. Brak odpowiedzi z naszej strony w terminie 7 dni oznacza, że nie jesteśmy zainteresowani współpracą.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy