Inżynier Sprzedaży

  • Świebodzin, lubuskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.06.2018
  • Ważna jeszcze 15 dni (do 08.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    SECO/WARWICK jest technologicznym liderem innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali. Specjalizacja firmy obejmuje rozwiązania typu end-to-end dla 5 kategorii: obróbki cieplnej w próżni, aluminium i w atmosferach oraz lutowanie wymienników ciepła i metalurgii próżniowej.

    Grupa SECO/WARWICK to 11 spółek na 3 kontynentach z klientami w 70 krajach. Grupa dostarcza standardowe lub dedykowane, supernowoczesne urządzenia i technologie do obróbki cieplnej do czołowych firm z branży samochodowej, lotniczej elektronicznej, maszynowej, narzędziowej, medycznej, recyklingowej, energetycznej włącznie z atomową, wiatrową, paliwową i słoneczną oraz produkcji: stali, tytanu i aluminium

    W związku z rozwojem Grupy SECO/WARWICK, SEECO/WARWICK Services Sp. z o.o w Świebodzinie poszukuje pracowników na stanowisko:

    INŻYNIER SPRZEDAŻY

    Kluczowe zadania

    Inżynier Sprzedaży będzie odpowiedzialny za:

    • Realizację planów sprzedażowych dotyczących pogwarancyjnych usług serwisowych i części zamiennych
    • Współpracę w tworzeniu i realizacji planów marketingowych
    • Pozyskiwanie nowych klientów
    • Przygotowywanie ofert i kalkulacji
    • Negocjowanie ceny sprzedaży

    Wykształcenie i doświadczenie zawodowe

    • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: Mechanika i Budowa Maszyn, Inżynieria Materiałowa
    • Doświadczenie w sprzedaży technicznej lub w sprzedaży dóbr inwestycyjnych
    • Dodatkowym atutem będzie teoretyczna i praktyczna wiedza z zakresu metaloznawstwa, budowy i eksploatacji urządzeń metalurgicznych lub innych podobnych urządzeń przemysłowych
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej dobrym
    • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
    • Prawo jazdy kategorii B

    Umiejętności interpersonalne

    • Umiejętność współpracy w grupie
    • Kreatywność i samodzielność
    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
    • Zdolności negocjacyjne

    Dodatkowe wymagania

    • Dyspozycyjność i gotowość do częstych podróży służbowych na terenie Europy

    W naszej firmie

    • Przedsiębiorczość i innowacyjność należą do kluczowych wartości
    • Menedżerowie cieszą się odpowiednio dużym poziomem niezależności
    • Decyzje podejmowane są sprawnie
    • Od każdego pracownika oczekujemy wpływania na przyszły kształt organizacji

    Lokalizacja: Świebodzin

    Odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

    Prosimy o załączenie następującego oświadczenia

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, przez SECO/WARWICK S.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).”

    Lokalizacja:
    Świebodzin

    Prosimy o wysyłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ