Ta oferta pracy jest nieaktualna od 30 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Sprzedaży

  • świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 23.11.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Już od 28 lat produkujemy przemysłowe czujniki temperatury wykorzystywane w każdej gałęzi przemysłu zarówno w Polsce jak i zagranicą.

    Jesteśmy również Dystrybutorem wiodących firm w branży pomiarowej takich jak: APAR, LUMEL, TESTO, FLUKE, FLUKE Calibration, FLUKE PROCESS INSTRUMENTS (IRCON, RAYTEK, DATAPAQ).

    Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Nr ref.: Numer referencyjny: Świętokrzyskie/11/2018

    Opis stanowiska:

    • bezpośredni kontakt z istniejącymi klientami,
    • bezpośredni kontakt z potencjalnymi, nowymi klientami,
    • negocjacje handlowe z klientami,
    • utrzymywanie stałych relacji, długookresowych, z wszystkimi klientami,
    • ofertowanie wg standardów firmy w porozumieniu z działem handlowym,
    • doradztwo techniczno-handlowe w zakresie doboru produktów firmy,
    • przyjmowanie zamówień klientów wg procedur firmy i przekazywanie do działu realizacji zamówień,
    • obsługa posprzedażna klientów,
    • analiza konkurencji,
    • uczestnictwo w targach i wystawach branżowych w Polsce (sporadycznie za granicą),
    • raportowanie do bezpośredniego przełożonego.

    Wymagania:

    • doświadczenie w sprzedaży,
    • doświadczenie w sprzedaży w branży technicznej, branży pomiarowej będzie dodatkowym atutem,
    • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
    • wykształcenie w dziedzinach: automatyki przemysłowej, mechaniki, fizyki, energetyki, elektroniki, inżynierii procesowej - będzie dodatkowym atutem
    • wysoka kultura osobista, łatwość nawiązywania kontaktów,
    • samodzielność, inicjatywa i efektywność w działaniu,
    • dyspozycyjność i zaangażowanie,
    • umiejętność sprawnej organizacji pracy własnej,
    • prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • wynagrodzenie stałe,
    • motywacyjny system prowizyjny,
    • stabilne warunki zatrudnienia,
    • pakiet profesjonalnych szkoleń przygotowujących do pracy,
    • kontakt z najnowocześniejszą technologią,
    • niezbędne narzędzia pracy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez TERMO-PRECYZJA SP.J KRYSTYNA BARAŃSKA z siedzibą w WROCŁAWIU zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest TERMO-PRECYZJA SP.J. KRYSTYNA BARAŃSKA z siedzibą w WROCŁAWIU przy ul. ARMII LUDOWEJ 12. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.