Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Handlowy / Specjalista ds. Techniczno-Handlowych

BIBUS MENOS Sp. z o.o.

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • utrzymywanie i rozwój kontaktów handlowych ze stałymi Klientami Działu Pneumatyki

  • pozyskiwanie nowych kontaktów

  • doradztwo produktowe, projektowe i techniczne

  • dbałość o wysoki poziom współpracy z Klientami firmy

  • udział w tworzeniu planów sprzedażowych oraz ich realizacja

  • rozwój sprzedaży produktów i rozwiązań technicznych na terenie woj. podlaskiego

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (mechanika, automatyka, mechatronika)

  • doświadczenie w branży pneumatyki i/lub mechatroniki

  • samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym oraz branżowym

  • gotowość do wyjazdów służbowych

  • dodatkowym atutem będzie: udokumentowane doświadczenie zawodowe w dziale utrzymania ruchu lub/i konstrukcyjnym

  • znajomość środowiska MS Office, programów wspierających projektowanie typu Autodesk, AutoCad, EPLAN Fluid, Solid Works

  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji oraz swoboda w nawiązywaniu relacji biznesowych

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • motywujący system premiowy, prowizja od osiąganych wyników

  • możliwość pracy zdalnej

  • niezbędne narzędzia pracy - telefon, laptop, samochód służbowy do użytku prywatnego

  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego poprzez szkolenia sprzedażowe oraz techniczne u dostawców zagranicznych

  • osoby ambitne, bez doświadczenia w sprzedaży, przeszkolimy i wesprzemy w pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie grupowe

  • bezpłatny kurs jęz. angielskiego

  • pakiet świadczeń ZFŚS

  • program MultiSport Benefit

  • bezpłatny parking

  • dogodna lokalizacja w Białostockim Parku Technologicznym

  • przyjazna atmosfera pracy

BIBUS MENOS Sp. o.o. jest polsko-szwajcarską firmą o profilu sprzedażowo-produkcyjno-usługowym. Działalność na polskim rynku rozpoczęliśmy w 1994 roku jako MENOS Sp. z o.o., po czym po kilku latach weszliśmy w skład holdingu BIBUS AG. Holding działa na świecie w ponad dwudziestu krajach Europy i Azji. Dzięki temu mamy możliwość aktywnego korzystania z ponad siedemdziesięcioletniego doświadczenia oraz multikulturowego know-how Grupy BIBUS.

Jesteśmy dostawcą pneumatyki, mechatroniki, automatyki, hydrauliki siłowej i drukarek 3D. Produkujemy siłowniki pneumatyczne, agregaty i zasilacze hydrauliczne, napełniamy sprężyny gazowe, prowadzimy montaż motoreduktorów.

Przewiń do profilu firmy