Oferta pracy

Inżynier Sprzedaży

STr Shipping and Trading Sp. z o. o.O firmie

STr Shipping and Trading Sp. z o. o.

Piesza 21

Szczecin

Firma STr poszukuje pracownika do Działu Morskiego na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • tworzenie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta,
  • utrzymywanie trwałych kontaktów z dotychczasowymi kontrahentami,
  • przyjmowanie i ewidencja zamówień,
  • kompletowanie dokumentów dla danego projektu,
  • aktywny wkład w tworzeniu dobrego wizerunku firmy.

Wymagania:

  • preferowane wykształcenie techniczne albo praca na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka rosyjskiego,
  • znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • sumienność, dobra organizacja i samodzielność w pracy,

Dodatkowe atuty to:

  • znajomość systemu SAP

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej i rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet świadczeń socjalnych,
Aplikacje prosimy kierować za pomocą przycisku Aplikuj.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 30.10.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
CV prosimy przesyłać na adres mailowy [email protected]
Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy