Logo Pracuj.pl

Inżynier Sprzedaży

Legrand Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zadań sprzedażowych na rynku inwestycyjnym i dystrybucyjnym w wyznaczonym regionie;
  • Współpraca z inwestorami, biurami projektowymi, prefabrykatorami, instalatorami, hurtowaniami w wyznaczonym regionie;
  • Budowanie efektywnych relacji biznesowych z Klientami;
  • Planowanie i organizowanie szkoleń dla Klientów prowadzonych przez Dział Techniczny;
  • Sprzedaż produktów oraz budowanie partnerskich kontaktów z Klientami firmy (deweloperzy, inwestorzy, biura projektowe, instalatorzy, hurtownie);
  • Udzielanie fachowej pomocy w wyborze odpowiednich produktów lub rozwiązań oraz dostarczanie informacji na temat technicznych parametrów oferty;
  • Projektowanie oraz modyfikowanie i dostosowywanie produktu zgodnie z indywidualnymi zamówieniami Klientów;
  • Sporządzenie i prezentacja ofert handlowych, zawierających propozycje rozwiązań technicznych oraz kalkulację cenową.

Podział czasu pracy

60%

Spotkania z klientami/praca w terenie

20%

Przygotowanie ofert i dokumentacji technicznej

20%

Pozostałe aktywności

Nasze wymagania

  • Znajomość lokalnego rynku inwestycyjnego i dystrybucyjnego;
  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego w branży elektrotechnicznej lub pokrewnej w strukturach sprzedażowych;
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
  • Wykształcenie wyższe elektryczne, elektrotechniczne będzie dodatkowym atutem;
  • Duże zdolności komunikacyjne, umiejętność prowadzenia negocjacji;
  • Sumienność, umiejętność efektywnego organizowania własnej pracy i pracy w grupie, zdolności interpersonalne.
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
  • Prawo jazdy kat B.

To oferujemy

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej;
  • Wsparcie produktowe i techniczne;
  • Świadczenia socjalne: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie;
  • Narzędzia niezbędne do pracy;
  • Przyjazną atmosferę.
  • Premię za wyniki sprzedażowe

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • dofinansowanie wypoczynku

Etapy rekrutacji

1

Analiza CV

2

Rozmowa telefoniczna

3

Rozmowa on-line/rozmowa bezpośrednia

4

Zatrudnienie

Legrand Polska Sp. z o.o.

Jeśli jesteś otwarta/otwarty na rozwój lubisz podejmować samodzielne decyzje i kreować nowe rozwiązania zapraszamy do nas!

Aktualne oferty pracodawcy
IS.RPD/03/21

Inżynier Sprzedaży, Szczecin