Logo Pracuj.pl

Inżynier sprzedaży

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-PRODUKCYJNE "SKAMER - ACM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Tarnów, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-PRODUKCYJNE "SKAMER - ACM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Rogoyskiego 26

Tarnów

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie ofert handlowych, przyjmowanie i realizacja zamówień, negocjacje
  • bieżąca obsługa klienta, doradztwo techniczne
  • prowadzenie marketingu pośredniego i bezpośredniego.
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów , budowanie i podtrzymywanie relacji

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o kierunku automatyka, elektrotechnika,
  • samodzielność,
  • komunikatywność,
  • inicjatywa,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • j. angielski mile widziany.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • szkolenia specjalistyczne,
  • pracę w zgranym zespole.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Inżynier sprzedaży, Rogoyskiego 26, Tarnów