Oferta pracy

inżynier sprzedaży - technolog - programista

Investa Sp. z o.o.

  • Targowa 4, Krzyki, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Targowa 4

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

➡️kontakt z klientami

➡️pozyskiwanie nowych zleceń-zamówień

➡️opracowywanie ofert

➡️ocena możliwości technologicznych, doradztwo techniczne

➡️opracowanie dokumentacji produkcyjnej

➡️tworzenie programów sterujących na poszczególne maszyny

➡️rozwiązywanie problemów

Nasze wymagania

➡️wykształcenie minimum średnie techniczne

➡️umiejętne prowadzenie rozmów handlowych

➡️praktyczna znajomość systemów CAD-CAM

Mile widziane

➡️ doświadczenie w pracy z urządzeniami sterowanymi numerycznie

To oferujemy

➡️ satysfakcjonującą pracę w firmie o silnej pozycji na rynku

➡️ samodzielne i odpowiedzialne stanowisko

➡️ możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia z zakresu sprzedaży oraz rozwoju kompetencji osobistych

➡️ atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet dodatków pozapłacowych (ubezpieczenie, system kafeteryjny, karta multisport, dofinansowanie wczasów i świąt)

➡️ dobrą atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony towarowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • nagroda roczna

Investa Sp. z o.o. jest wiodącym dystrybutorem stali nierdzewnej i aluminium. Od ponad 30 lat dajemy naszym pracownikom poczucie bezpieczeństwa zatrudnienia i gwarantujemy im rozwój zawodowy. Zatrudniamy > 600 osób w aż 6 oddziałach firmy całej Polsce.

Cenimy przyjazną atmosferę w pracy, dlatego wspólnie ją budujemy. Mamy poczucie wpływu na działanie firmy i wiemy, że każdy z nas stoi częściowo za jej sukcesem, nasz pracodawca potrafi to docenić! Jeśli rozpoczniesz współpracę z nami – z przyjemnością zostaniesz na wiele lat, bo „Stale z pasją” to nie tylko misja naszej firmy, ale przede wszystkim podejście do pracy.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń do Piotra, szefa naszego działu usług 📞602347997

Przewiń do profilu firmy