Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier sprzedaży

  • Toruń, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-12-31

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Mitsubishi Electric Europe B.V. należy do wiodących międzynarodowych przedsiębiorstw w zakresie automatyki i robotyki. Sukces ten możliwy jest dzięki wysoko wykwalifikowanym, zaangażowanym pracownikom.

    W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy ambitnych

    Miejsce pracy: Pomorskie, Kujawsko- Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie

    Zakres obowiązków:

    • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami B2B (zakłady produkcyjne) w regionie Pomorskie, Kujawsko-Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie.
    • Samodzielna organizacja spotkań z klientami, badanie potrzeb i prezentowanie rozwiązań
    • Identyfikacja szans i sprzedaż rozwiązań z obszaru automatyki i robotyki do zakładów produkcyjnych
    • Współpraca z lokalnym dystrybutorem oraz z działami wewnętrznymi. m.in. wsparcia technicznego, marketingu, logistyki
    • Raportowanie wyników działań
    • Reprezentowanie firmy na targach i seminariach

    Wymagania:

    • Warunek konieczny to wykształcenie wyższe techniczne (mile widziana: automatyka, robotyka, mechatronika, elektronika)
    • Minimum 2- letnie doświadczenie handlowe w obszarze automatyki przemysłowej lub robotyki
    • Umiejętność do dzielenia się wiedzą z Klientami i współpracownikami
    • Orientacja na wynik sprzedażowy
    • Zdolność do pokazywania korzyści z proponowanych rozwiązań
    • Dobra organizacja czasu pracy oraz systematyczność
    • Prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu
    • Otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premię sprzedażową
    • Samochód służbowy, również do użytkowania prywatnego
    • 100% dofinansowanie do nauki języka angielskiego
    • Karta Multisport
    • Pakiet medyczny Luxmed
    • Ubezpieczenie grupowe z możliwością rozszerzenia na rodzinę
    • Umowę o pracę, na początku na okres próbny 3 miesięczny, następnie na czas określony lub nieokreślony
    • Dostęp do wieloletniej bazy MITSUBISHI ELECTRIC z rozwiązaniami z zakresu automatyki i robotyki
    • Pakiet szkoleń technicznych na początku pracy ze wszystkich grup produktowych
      (m. in. roboty przemysłowe, servo, przetwornice częstotliwości, PLC, HMI),
      następnie regularne szkolenia techniczne oraz sprzedażowe podnoszące kwalifikacje prowadzone przez doświadczonych inżynierów

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)