Ta oferta pracy jest nieaktualna od 231 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier sprzedaży usług serwisowych - Automatyka Przemysłowa

  • małopolskie
  • Specjalista
  • 04.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Lokalizacja: województwo małopolskie, śląskie

    Firma Schneider Electric jest liderem cyfrowej transformacji w zarządzaniu energią i automatyce, w budownictwie komercyjnym i mieszkaniowym, centrach danych, obiektach infrastrukturalnych, energetyce oraz przemyśle.

    Obsługujemy klientów w ponad 100 krajach, będąc wiodącym dostawcą w obszarze rozdziału energii średniego i niskiego napięcia, zasilania gwarantowanego oraz automatyki. Dostarczamy produkty oraz zintegrowane i efektywne rozwiązania, obejmujące systemy zasilania, sterowania oraz oprogramowanie.

    Nasze zaangażowanie w innowacyjność, różnorodność oraz zrównoważony rozwój zapewnia niezawodny dostęp do energii każdemu, w każdym miejscu i w każdym momencie naszego życia. Nazywamy to LifeIsOn.

    Główne zadania:

    • Realizacja wyznaczonych planów sprzedaży we współpracy z Integratorami Systemów i klientami finalnymi na powierzonym regionie
    • Sprzedaż produktów, rozwiązań i usług w obszarze oferty (np. modernizacje, szkolenia, części zamienne, usługi serwisowe)
    • Pozyskiwanie nowych klientów i rozwijanie współpracy z dotychczasowymi partnerami biznesowymi firmy mające na celu wzrost sprzedaży oraz poszerzanie oferty handlowej
    • Prowadzenie spotkań oraz negocjacji handlowych z klientami z powierzonego sektora
    • Współpraca i koordynacja działań z regionalnym dyrektorem sprzedaży oraz innymi osobami odpowiedzialnymi handlowo i technicznie za systemy automatyki przemysłowej w regionie
    • Współpraca z biurami projektowymi w zakresie koordynacji projektów w regionie
    • Przygotowywanie wycen w zakresie oferowanych systemów
    • Zapewnienie przepływu informacji między klientem a innymi działami firmy zaangażowanymi w proces sprzedaży

    Wymagania:

    • 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisko (doświadczenie w sprzedaży technicznej będzie atutem)
    • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki Automatyka, Robotyka, Elektrotechnika
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji
    • Umiejętność budowania długofalowych relacji
    • Praktyczna znajomość MS Office
    • Orientacja na cel i konsekwencja działania
    • Otwartość, komunikatywność
    • Prawo jazdy kat. B
    • Gotowość do wyjazdów służbowych na terenie Polski (ok. 50% czasu pracy)

    Oferujemy:

    • Interesującą pracę w firmie mającej znaczący udział w rynku
    • Możliwość rozwoju w strukturach międzynarodowych
    • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
    • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów (m.in. karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie I ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do posiłków, wczasów oraz nauki języków obcych)
    W dokumentach prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883.