Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier sprzedaży usług serwisowych

Atlas Copco Polska Sp. z o.o. O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż i doradztwo odnośnie produktów i usług serwisowych Atlas Copco z zakresu sprężarek i urządzeń do uzdatniania sprężonego powietrza

  • Budowanie trwałych relacji biznesowych z klientami i dystrybutorami

  • Rozwój współpracy z klientami poprzez regularny kontakt telefoniczny

  • Efektywne prowadzenie negocjacji handlowych w oparciu o value selling

  • Udział w opracowywaniu i prowadzeniu działań marketingowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne (mechanika, elektryka, kierunki pochodne)

  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku inżyniera sprzedaży/doradcy techniczno-handlowego w branży technicznej

  • Preferowane doświadczenie w sprzedaży produktów/usług B2B

  • Nastawienia na budowanie rentownych relacji z klientami i orientacji na rezultaty

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne

  • Systematyczność, samodzielność i dobra organizacja pracy w trybie home office

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Praktyczna znajomość MS Office oraz doświadczenia w pracy z oprogramowaniem CRM

To oferujemy

  • Przyjazną i życzliwą atmosferę

  • Możliwości rozwoju (szkolenia i projekty w kraju oraz zagranicą) i budowania kariery

  • Skandynawską kulturę organizacyjną znaną z szacunku do ludzi, współpracy i etyki działania

  • Program wdrożenia do pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogatą ofertę benefitów i świadczeń (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karnety sportowe)

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy - laptop, telefon, mobilny Internet

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • inicjatywy dobroczynne

Atlas Copco Polska Sp. z o.o.

Ludzie z pasją tworzą wyjątkowe rzeczy.

W Atlas Copco wierzymy w kwestionowanie status quo, szukamy coraz lepszych sposobów działania. Nowoczesna technologia i bliska współpraca z klientem pozwalają nam tworzyć rozwiązania wybiegające w przyszłość.

Wierzymy, że to ludzie są siłą napędową, dlatego zachęcamy i upoważniamy do działania. Wasze pomysły mogą naprawdę wpłynąć na jakość życia ludzi na całym świecie.

Oferujemy różnorodne i ciekawe możliwości pracy oraz rozwoju. To tutaj wszystko się zaczyna –

Atlas Copco Home of Industrial Ideas.

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy:

Warszawa lub Katowice - praca stacjonarna