Inżynier sprzedaży w branży HVAC

  • Świdnica, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 26.04.2019
  • Ważna jeszcze 7 dni (do 26.05.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Klingenburg International z siedzibą w Świdnicy, wiodący producent urządzeń do odzysku energii, poszukuje kandydatów na następujące stanowiska pracy:

    Miejsce pracy: Świdnica

    Opis stanowiska:

    • zarządzanie całością spraw związanych ze sprzedażą wysokowydajnych technologii odzysku energii ,  osuszania , nawilżania adiabatycznego w obszarach przemysłowych i zastosowaniach wentylacyjnych.

    Wymagania:

    • wykształcenie min. średnie techniczne (praktyczna znajomość zagadnień z zakresu instalacji HVAC, elektromechaniki lub automatyki czy mechaniki)
    • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w dziale sprzedaży
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego- warunek konieczny !!!
    • dobra umiejętność czytania rysunku technicznego
    • prawo jazdy kat. B
    • znajomość pakietu MS Office
    • gotowość do częstych wyjazdów służbowych w kraju i zagranicą

    Zapewniamy:

    • pracę w stabilnej, nowocześnie zarządzanej, rozwijającej się firmie
    • wynagrodzenie stałe + prowizyjne (wysokie prowizje od sprzedaży)
    • dostęp do wiedzy i szkoleń - możliwość rozwoju kompetencji
    • dodatkowe benefity (bony świąteczne)

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o nadsyłanie dokumentów aplikacyjnych poprzez przycisk APLIKUJ.

    Wszystkim kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję.

    Jednocześnie zastrzegamy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w obecnym procesie rekrutacyjnym przez Klingenburg International Sp. z o.o. z siedzibą w Świdnicy, ul. Metalowców 5, 58 -100 Świdnica, wpisaną do rejestru przedsiębiorców, Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu , IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000216563”.